Wpis z mikrobloga

Mireczki,

Telefon z WindowsPhone - na początek, tylko żeby był sensowny i nic się nie zawieszało. I żebym nie musiał się czuć jak na Androidzie, że żadnych updateów nie dostane. Nie wiem jaki budżet to oznacza, pewnie coś do 2k.

#bojowkawindowsphone
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4ks: Żeby się nic nie zawieszało to i najtańsza L520 wystarczy. Jednak ja radziłbym coś z 1GB RAM, czyli L820, L920, L925, L1320, L1520. Jest jeszcze L1020 z 2GB RAM, ale tam jest aparat 41MPx z genialną optyką (w sumie to tylko dla tego aparatu kupuje się ten telefon) i szkoda, żeby się to marnowało jak nie będziesz korzystać.

Ja na Twoim miejscu wziąłbym L920 - najlepszy stosunek cena/ jakość.
  • Odpowiedz
@Bobas: @kaskaderMike: @gacork: no troche pogrzebałem i faktycznie, wszystkie maja LTE. Na razie krąg zainteresowań to 920, 925 i 1020. 1520 to troche za duży wynalazek ;) Chociaż ma karty pamięci, a to plus. Ech ech, cięzki wybór, ale faktycznie najlepiej wypada chyba 920.

A i potrzebuje fakturę - nie te pseudo faktury Vat marża, tylko prawdziwą.
  • Odpowiedz
@M4ks: Już wyżej doszliśmy do wniosku, ze nie każda ma LTE.

Najlepiej wypada 920? Serio? Jak do tego doszedłeś? Tak z ciekawości pytam, a nie złośliwie.
  • Odpowiedz
@Bobas: wszystkie sensowne. Dosyć prosto - ma dobry rozmiar i rozdzielczość ekranu (820 ma mniejszy fizycznie i pikselowo). Więcej pamięci niż 925. A 1020 jest sporo droższa - a akurat za aparat nie chce przepłacać. Pozostałe wyżej to już 6 cali, czyli za dużo. Tylko cieżko dostać tą 920, wszędzie mają 925 :/
  • Odpowiedz
no o taką pamięć mi chodziło. A, no i 920 ma ładowanie bezprzewodowe, co w 925 wymaga dodatkowych plecków. Hmmm, skoro tak mówisz to muszę spróbować się wybrać do jakiegoś marketu takiego..
  • Odpowiedz
@M4ks: idź do saturna i pobaw się l1520. Nie będziesz już chciał innego telefonu. Po 5 minutach przestanie Ci przeszkadzać te 6", po 10 minutach stwierdzisz, że rozmiar ekranu jest wręcz idealny.
  • Odpowiedz