Wpis z mikrobloga

Kucu! Głosując na Korwina, robisz z siebie kretyna! - Ciekawa notka na pewnym blogu, nie robię znaleziska, bo zakopią. A myślę, że warto się zapoznać nawet Korwinistom.

"Sednem korwinizmu jest jednak przekonanie, że jeśli nawet Prorok myli się w szczegółach lub kwestiach nieistotnych, ma absolutną rację w sprawach ważnych, czyli tych związanych z ekonomią i gospodarką."

#jkm #knp #nowaprawica #neuropa #4konserwy #kuce #polityka
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jariii: Głosowałem na KNP, ponieważ chodzi mi tylko o zmniejszenie podatków i biurokracji, która dusi ten kraj. W którym miejscu jestem kretynem?
  • Odpowiedz
Za swoje rzeczywiste lub urojone problemy obwiniasz lewactwo i socjal, zupełnie nie dostrzegając, że to właśnie w tych krajach, w których tego lewactwa i socjalu jest jeszcze stosunkowo sporo, ludziom żyje się lepiej, zaś tam gdzie lewactwo i socjalu mniej, ludziom zwykle żyje się gorzej.


Przestałem Czytać. Myślałem że jakiś wartościowy wpis a tu takie g---o. Przez Ciebie straciłem kilka minut życia.
  • Odpowiedz
@Jariii: Niech cwaniak założy firmę, z wszystkimi obciążęniami podatkowymi pociągnie max 3 miesiące z debetem na koncie i karami za terminy.... dobranoc dziękuje
  • Odpowiedz
@Jariii: Bo tak jak ja by niechciał być okradany co miesiąc :) a chwalić socjalizm mogą jedynie pracownicy etatowi co wierzą w bajki albo urzędasy ew przedsiębiorcy koledzy urzędasów dzięki którym jumają niezłe sumy np za durne szkolenia :).
  • Odpowiedz
@Jariii: Czytaj wyżej co napisałem :)

Dlatego przeciw temu jest Korwin bo przez to z----------a jest duża ilość kasy dla kolesi przez kolesi. Trzeba to zlikwidować i tyle. A to że Hitler, paraolimpiady, gwałty od tego się nie najemy.
  • Odpowiedz
@Jariii: Trzeba mieć wykształcenie minimalnie ponadpodstawowe, pewną podstawową świadomość i choćby kilka lat obserwować jakąkolwiek scenę polityczną aby wiedzieć które założenia programowe jakiejkolwiek partii mają szansę zaistnieć w poważnych debatach parlamentarnych oraz czy kiedykolwiek wejdą do porządku obrad. Oczywistą sprawą jest, że nie da się w żaden sposób (IMHO na szczęście) kary śmierci w Polsce, natomiast obniżyć podatki można. Zgadzam się z @micky1 w kwestii wybiórczości poglądów danej partii
  • Odpowiedz
@johny11palcow: Bardzo fajnie to opisałeś, najbardziej boli mnie, że ten system który jest aktualnie, jest już chyba nie do przełamania, bo jak by nie patrzeć urzędasy musiały by się przekwalifikować aby coś zdziałać na wolnym rynku, przedsiębiorcy którzy dzieki kolesiom w urzędach musieli by faktycznie zacząć konkurować na rynku a nie dzieki ustawionym przetargom zgarniać wielkie sumy. Ci ludzie będą murem stać za socjalizmem i dalej będzie jak będzie czyli
  • Odpowiedz
@Pabick: urzędnicy zawsze mogą sobie znaleźć pracę w prywatnych przedsiębiorstwach jako doradcy bądź eksperci w jakiejś dziedzinie, jest to z resztą bardzo częstą praktyką, że osoby mające duże doświadczenie i wiedzę o procedurach potrafią się doskonale "poruszać" w gąszczu przepisów i z tego powodu są cenni dla różnych prywatnych spółek :)
  • Odpowiedz
@Pabick: słuszna uwaga, ale zanim nowe przepisy ( wejdą w życie to jest to argument przeciwko tym malkontentom twierdzącym, że nagle tysiące ludzi pozostanie bez środków do życia - dobrzy znajdą zawsze pracę, a miernoty urzędnicze wreszcie będą tam gdzie ich miejsce - na bezrobocie, aż wreszcie nauczą się czegokolwiek poza robieniem kawy, graniem w pasjansa, jedzeniem pączków i zrzucaniem całej pracy na stażystów :)
  • Odpowiedz
w tych krajach, w których tego lewactwa i socjalu jest jeszcze stosunkowo sporo, ludziom żyje się lepiej, zaś tam gdzie lewactwo i socjalu mniej, ludziom zwykle żyje się gorzej.


@szasznik: Rzeczywiście, w Korei Północnej i Wenezueli żyje się wspaniale. Wszyscy z uśmiechem na ustach stoją cały dzień w kolejce po papier toaletowy.
  • Odpowiedz