Wpis z mikrobloga

@Zircon: No cóż. Pamięć krótkotrwała działa jak chce. A częściej nie działa. Nie pamiętam praktycznie o niczym co mam zrobić. Koledze 2 zdjęcia wysyłałem 2 tygodnie, a przypominał mi co kilka dni. Do sklepu, jak mam kupić więcej niż 5 rzeczy, bez kartki nie idę. Nie pamiętam własnego numeru telefonu. Z dat urodzin pamiętam tylko swoją, mojej siostry i mojej babci (1 września, łatwe do zapamiętania). Nie pamiętam dat większości
  • Odpowiedz
@Zircon: Przypomniało mi się xD

Ostatnio mam problem, bo trochę zacząłem "żyć" i zaczynam łapać mnóstwo nowych znajomych. Do tej pory miałem dość wąskie grono ludzi, których znałem i jakoś problemu nie było. W tym momencie codziennie przeglądam fejsa, żeby jakoś ich zapamiętać.
  • Odpowiedz
@Migfirefox ból moze występować okresowo w sumie, są różne migreny itp ale pamięć. To już niepokojące, choć polecam Ci więcej snu :)

Pamiętaj że ból głowy i słaba pamięć to mogę być osobne objawy innych rzeczy.
  • Odpowiedz
@Migfirefox: Radziłbym Ci sobie kopie zrobić i sukcesywnie uzupełniać, zawsze będziesz mógł zajrzeć i iść prywatnie z historią. W sumie to pewnie wszystko jest online. Może jakoś przez neta można ściągnąć.
  • Odpowiedz