Wpis z mikrobloga

@mlek: Nie wiem czego się spodziewać w sumie. Ani ekspertem nie jestem, ale aromatu to ja w ogóle nie czuje.,

e: no dobra, coś tam czuć, ale o ile grand prixa to aż się chciało wąchać, tak tutaj trzeba się skupić żeby coś poczuć.

Za to piana bardzo ładnie oblepia i długo się utrzymuje!
  • Odpowiedz
@marcobolo: ja się pytam. Czy coś jest z wami nie tak, czy po prostu oszczędzacie na chmielu? ;) Kawa na ławe- ile chmielu jest w jednej warce takiego Zeusa (to chyba nie jest tajemnicą)?

ps

p--o i tak kupie bo IIPA to styl który bardzo lubie, jak sie pojawi Zeus i Crazy Mike w Lublinie to sobie skonfrontuje
  • Odpowiedz
Nie wiem czego się spodziewać w sumie. Ani ekspertem nie jestem, ale aromatu to ja w ogóle nie czuje.,


e: no dobra, coś tam czuć, ale o ile grand prixa to aż się chciało wąchać, tak tutaj trzeba się skupić żeby coś poczuć.


@hpiotrekh: piłem lane i niestety podobne wrażenia...
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: nie pamiętam ja przestałem go oglądać po drugim teście koncerniaków za to ściemnianie że szkoda życia na słabe piwa ale chyba ma tam jakiś film na kanale "wady w piwie"
  • Odpowiedz
za to ściemnianie że szkoda życia na słabe piwa


@mlek: że co proszę? przecież to prawda. skoro jest na świecie ileśtamdziesiąt tysięcy różnych piw to będzie pił ciągle te same style i marki?
  • Odpowiedz
@mlek: Ja tam nie biore wszystkiego na poważnie co on mówi.

Testy koncerniaków robi dla subów i to jest jasne. Szkoda życia to mu może i jest jak ma dziesiątki, czy setki piw w kolejce do spróbowania.

Ja np jadąc na wakacje i robiąc najbę w opór nie będe kupował nic bóg wie jakiego wymyślnego, tylko pójdzie jakiś koncerniak/ew jakiś miłosław za 3,5.

Ale pojęcia o piwie to mu odmówić
  • Odpowiedz
@papiez_: oczywiście. Tylko że ja gościa czytałem jak jeszcze nawet filmów nie robił. Zawsze go podsyłałem dalej, lajkowałem itd. I jako stały czytelnik i oglądacz nie lubie jak ktoś najpierw mówi jedno a potem robi drugie. Jeden test- ok, rozumiem. Ale następne? Tylko po to żeby zwiększyć oglądalność? Słabe... i nie fair wobec starszych subskrybentów którzy pamiętaja jak powtarzał jak mantre że własnie szkoda czasu na takie rzeczy.
  • Odpowiedz
@mlek: ale to byl test degustacja. po kilka łyków. dla mnie to jest wspomaganie piwnej rewolucji, 100 tysięcy osób obejrzało filmik o koncerniakach, jak 40% ludzi z tego zobaczy inne filmiki to może 10% się zainteresuje głębiej. jak 8-10 tys ludzi gotowa wydać więcej na p--o to bedzie to mega wyczyn i wsparcie rynku
  • Odpowiedz
@mlek: test z biedry dał mu prawie 3tys subów(bezposrednio z tego filmu, a ile jeszcze pośrednich?), gdzie wszystkich ma teraz 27 tys. a jakiś przypadkowy 1000ibu raptem 26subów.

Dla niego to tez jest pieniądz + moze szczera chęć dotarcia do szerszej widowni, a takie testy szturmem idą na sadola, joemonster i tego typu strony. Jak się 'sprzeda' to mu to na dobre i tak nie wyjdzie
  • Odpowiedz
Kuhwa, 3 takie zeusy i bym chyba spał pod stołem %))))

Ani nie ukrywa, ani się nie chwali ze to dla subów. Ale gdzieś powiedział, że w którymś listopadzie dostał 300zł. Teraz pewnie więcej, ale i sporo czasu na to poświęca, codziennie jakiś film, często polgodzinne tasiemce.
  • Odpowiedz
@papiez_: ależ niech zarabia, ja serio nie z tych co go hejtują, wręcz przeciwnie- sam go broniłem na bbizie ale wolałbym żeby przyznał otwarcie po co to wszystko, bo chowanie się za tym że robi to dla subskrybentów i uczczenia jakiś jubileuszy jest nie fair. Ja byłem subskrybentem zanim miał te wszystkie tysiące i nie czuje sie w targecie który by miał takie oczekiwania.

Zresztą widać jak sobie radzi z
  • Odpowiedz