Wpis z mikrobloga

Tak asekuracyjnie wszedłem w ENC groszami, bo nie byłem do końca przekonany... ale to co się na cryptoaltex dzieje to masakra oO

Wczoraj ludzie sprzedawali po 800-900, a teraz jakiś koleś zgarnął za ponad 1 BTC wszystkie aski w okolicach 1800,a teraz jeszcze skupił po 1400 sato za 0,35 BTC ;P

https://www.cryptoaltex.com/index.php?page=trade&market=BTC&coin=ENC

@plazmat czekamy na hejty i teorie spiskowe :D

#kryptowaluty #entropycoin #entrophycoin
  • 7
  • Odpowiedz
@majkel_94: To są kryptowaluty, tu nie ma rzeczy nierealnych, jeśli jakiegoś coina chwyci gruba ryba to on ustala limit ceny. Nie wiem czy pamiętacie wolonga, ale wydał on krótki poradnik inwestycyjny gdzie opisał swoje dzieje jak to było z dogecoin. Dobrym przykładem jest naut. Można go było kupić za grosze, pierwszego dnia po debiucie na mintpal był 19000-30000 sat nastepnego już za 90000 sat. Ja wyszedłem na 45000 bo nie
  • Odpowiedz
@maniakbitcoin: Patrząc po historii na altexie to takiego szału zakupów jeszcze nie było :P Teraz się jeszcze handel na bittrex przeniesie, karuzela przez tydzień się będzie kręcić a jak ludzie powąchają mintpala to znowu będzie roller coaster :D
  • Odpowiedz
@marcho87: na btctalku jest naskrobane - nscrypt, blok co 2 minuty, nagroda 96 monet :P Koło 8mln wykopane obecnie, podejrzewam że dostępne mniej bo przez kilka tygodni była cisza na giełdzie i kopalniach ;)
  • Odpowiedz
@maniakbitcoin: dev raczej ogarnięty, sam zmienił algo na nscrypt z zachowaniem blockchaina, żeby asici nie zjadły monety ;)

cały czas aktywny na bitcointalk, więc trzeba go tam zalać requestami :D
  • Odpowiedz