Wpis z mikrobloga

serio? Przecież to jest kompletne zaprzeczenie korwinizmu. Korwinizm - indywidualizm, każdy ma radzić sobie sam, państwo ma możliwie ograniczyć ingerencję w wolność jednostki. RN - zorganizowany Naród, społeczność jest ważniejsza od jednostki, kontrola państwa nad każdą sferą życia.


@bruceivins: Jeszcze jedno porównujesz postulaty społeczne RN do korwinizmu, a przecież KNP też jest przeciwko aborcji, związkom partnerskim, eutanazji itd.
  • Odpowiedz
W pełni się z nim zgadzam, popierałem KNP, bo chciałem żeby otrzymali kilka % i mogli poruszać tematy gospodarcze w mediach i zagłuszać medialną papkę połączoną z tematami zastępczymi. Ale gdyby naprawdę krul naprawdę rządził, to byłoby to katastrofą dla tego kraju. Co innego taki @przemyslaw-wipler albo @artur-dziambor którzy wydają się wiedzieć jak działa gospodarka do której należy wliczyć politykę i strategiczny interes kraju. Mam nadzieje, że któryś z nich
  • Odpowiedz
@Sancho_Pansa:

Poczytaj sobie najpierw o "hajlowaniu" (salucie rzymskim) i jego roli w przedwojennym ONR.

Coś nie słyszę o tych "tłuczących wszystkich ludzi o innych pochodzeniu etnicznym" ONR-owcach. Dla mnie to kolejny wymysł.

Kiboli tam nie, kibice owszem.
  • Odpowiedz