Wpis z mikrobloga

@NiepotrafieAngielskiego:

Tyle ze sprzedanie państwowych spółek innym państwowym spółkom nie jest prywatyzacją. Bosak chyba nie rozumie o co chodzi Korwinowi.


Tak, tyle że później taka prywatna spółka może zostać wykupiona przez państwową rosyjską i pozamiatane. A tu chyba już nic nie da się wtedy zrobić, bo jak wolny rynek i zero interwencjonizmu państwowego, to zero.

Popieram KNP i ideę wolnego rynku, ale nie całkowitego. Jednak nad sektorami strategicznymi państwo powinno
  • Odpowiedz
W dniu w którym KNP połączy swoje siły z RN, straci mój głos. Pewnie nie tylko mój.


@AvantaR: Wątpię żeby do tego doszło. Korwin raz się już przejechał na koalicji z LPR i raczej drugi raz tego błędu nie popełni.
  • Odpowiedz
@Jabby: Zgadzam się. Prąd i paliwo to rzeczy niezbędne do funkcjonowania wojska. Ponadto budowa elektrowni, czy importowanie ropy to drogie przedsięwzięcia i tutaj mała szansa na konkurencyjność. Ja jestem bardziej za rozwiązaniem połowicznym, czyli można sobie budować co się chce, ale państwo musi mieć chociaż minimum w kwestii energetycznych. Po za tym, spółki państwowe można dalej sprywatyzować sprzedając część udziałów, zostawiając sobie bezpieczną bazę 50%. Ale musi być gwarancja, że
  • Odpowiedz
░░██░░▒▓▓▓░░▓▓▓░░▓▓▓░░▓██░░░░░░░░█▓▒█░▒█░▓█░░░░██░░█▓░░▓██▓█▓░░▓█░░░░░▓█░░█▓░░░░

@ThisIsGalicia: no chodz kamil, nie badz taki
  • Odpowiedz
Ruch Narodowy będzie dążył do złamania dominacji elit okrągłostołowych w sferze medialnej.


kontrola nad prywatnymi mediami


Podejmiemy walkę z poprawnością polityczną


cenzura
  • Odpowiedz
@bruceivins: Walkę z poprawnością polityczną rozumiem jako podejmowanie tematów, których przyjęło się w przestrzeni publicznej nie podejmować, albo nie mówić źle. Walkę z dominacją elit w sferze medialnej rozumiem nie inaczej niż budowanie własnej medialnej alternatywy. Po drugie w jaki sposób mieli by sprawować kontrolę nad prywatnymi mediami? Jeszcze rozumiem na publicznymi gdyby doszli do władzy, ale prywatnymi? Nadinterpretacja.
  • Odpowiedz