Wpis z mikrobloga

Pany, ktoś z Was wpadł ostatnio na pomysł żeby po METHu promować kolejną walutę.

Może zrobimy jakieś głosowanie co do coina i grupę wołającą?

Ja bym proponował PinkCoin

https://bitcointalk.org/index.php?topic=624017.120

X11 POW/POS, ceny śmiesznie niskie, choć wahania 10-20 sat to standard. Jest bittrex, następna stacja poloniex. Wolumen tylko kilka BTC dziennie ale rusza powoli do przodu. Glosowanie na mintpalu kuleje. Każdy mógłby się obkupić i znów po miesiącu/dwóch opchniemy po conajmniej 100sat. Dev jest uczciwy, zbierał 3kk na multipool. Teraz oddaje wszystkim co wpłacili bo dal rade sam. Community małe ale ogarnięte. Każdy kto zrobi donate na min. 100k PC będzie w grupie, która decyduje o losach Pinkcoina. Przesłałem ponad 2x tyle, więc całe info wklejałbym na mirko.

Taka luźna propozycja, jacyś chętni?

#kryptowaluty #pinkcoin
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no ja bym tak nie obstawiał, póki nie ma go na bittrex i poloniex a to jest stacja przesiadkowa na mintpala :) - bittrex i poloniex kształtują cene wejścia i ewentualnego odniesienia do pump lub dump zależy od siły rynku.
  • Odpowiedz
@grabciu: jakby wpłacić trochę grosza w głosowanie na mintpalu myślę że cena mogłaby ładnie poszybować,

tak czy tak w pinku już siedze, zarobiłem trochę na wachaniach i dokupuje jeszcze.
  • Odpowiedz