Wpis z mikrobloga

Po tym co napisał @vaxx w swoim wpisie kilka minut temu przypomina mi się pewna #niewiemczypopularnaopinia

Nauczmy ludzi jakiejś podstawowej estetyki i zachowań społecznych w szkołach. I nie mówię o jakiś kursach, w których na egzaminie trzeba wskazać różnicę między kolorem ecru, a białym - tylko czymś bardziej przyziemnym.

Np.

- Nie, prezentacja to nie jest ściana tekstu

- Nie, nie przystoi używać wordartu

- Tak, Comic Sans wyglądał fajnie w podstawówce, ale to najgorszy font i ktoś kto go wymyślił będzie się smażyć w tym samym kotle co koleś, który wymyślił p--o bezalkoholowe.

- PNG jest do tekstu i grafik informacyjnych, JPG do zdjęć

- Czytanie jest fajne, ale nie podczas jakichkolwiek wystapień publicznych. A już zbrodnią jest czytanie tego, co jest napisane na prezentacji.

- kobieta wyciąga rękę pierwsza, tak samo jak starsi stażem bądź wiekiem

- nie, używanie słowa "Witam!" na początku maila nie jest okej, okej?

- kończenie zdania "....., nie?" albo "......., tak?" albo "........prawda?" albo "....okej" jak wyżej co drugie zdanie to wieś

- czarny garnitur czarny krawat z czarna koszulą noś na pogrzebach

- chcesz zrobić billboard swojej małej firmy? Żółć i czerwień się odznaczają, ale błagam nie nie nie i jeszcze raz nie.

- g---o innych obchodzą twoje fejsbukowe "tajemnicze" żale czyli posty typu "No, to dzisiaj się pożegnałem z pewną sprawą. Cóż, takie życie". Jak nie piszesz o co chodzi, to wychodzisz na idiotę

- tak, masz bardzo ładnego dzieciaka (powiedzmy), ale to nie znaczy, że powinieneś wstawiać zdjęcie pisiora swojego dzieciaka w wannie w 50 różnych ujęciach i każde podpisywać w "zabawny" sposób

itd. itp.

#gorzkiezale

#studbaza

#gimbaza

#licbaza

#estetyka

#januszeestetyki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nuuk: Prawilnie :) Postawiłem na losowo wybrane prezentacje i slajdy. Jak to mówią - bez spiny, są drugie terminy, jednakże robić coś takiego na wylocie to... chamstwo, no! Po prostu.
  • Odpowiedz