Wpis z mikrobloga

@jordanos: On gra tak niechlujnie. Nic nie myśli (nie patrzy co robi przeciwnik). Wysoko na nogach. Męczy się z tak słabym przeciwnikiem.

@choleryk: Tenisem interesuje się od kilkunastu lat, bo za młodego grałem. I nie bredzę. To jest moja opinia. Jeśli uważasz, że poziom jaki pokazuje jest naprawdę dobry to właśnie o Twojej wiedzy tenisowej to źle świadczy.
  • Odpowiedz
@PolskiSpecjalista: Też grałem za młodego, pogrywam do dziś. Oglądałem od cholery meczów jerzyka i dzisiejszy jest całkiem niezły, a już na pewno nie tragiczny. Świetne uderzenia przeplatają się z kiepskimi, bo taki styl gry, tu nie chodzi o eleganckie przebijanie po kilkanaście piłek. A jeśli chodzi o Nieminena, to wcale nie jest słabym przeciwnikiem.
  • Odpowiedz
@PolskiSpecjalista: @choleryk: a moją prababcią cioteczną była Jędjrzejewska, a do wujka Andre i ciocio Steffi jeździłam na wakacje, a gram w tenisa od roku 1928, wiele lat zanim się urodziłam, już grałam! i widziałam wszystkie mecze, nawet te sprzed naszej ery, więc co wy dwaj możecie wiedzieć?!

nic nie wiecie, janusze zwykłe
  • Odpowiedz