Wpis z mikrobloga

@polok20: Po co się głowić czy została jedna karta w decku czy dwie skoro wszystko jest widoczne na pasku. Poza tym nie mam głowy żeby zapamiętywać co dokładnie wydraftowałem na arenie. Tak w ogóle to nie wiem o co ci chodzi z tymi umiejętnościami. Pamięć? Nie każdy ma ją doskonałą. W niczym innym ten program nie pomaga.

Do tego jak może być nielegalny skoro w żaden sposób nie łączy się z
@MrTofu: i właśnie w karciankach ten element pokazywał lepszych graczy :) i dobry gracz nie tylko przewidywał co sam może dobrać z talii ale też co przeciwnik nie znając jego talii na pamięć ale znając metę. To troszke jak w pokerze liczenie :P
@polok20: ale spokojnie nikt Ci nie każe z tego korzystać. Pamiętaj ,że na tym tagu siedzą ludzie ,którzy grają dla funu w tą karcianke. Nie każdy musi być progamerem czy mistrzem pamięci. Zresztą wszyscy reprezentujący TCG (jak napisałeś) , mówią jak jeden mąż ,że hearthstone to gówno więc po co się spinasz tutaj? ;)
@polok20: Strasznie narzekasz na tego hearthstone, coś mi się wydaje, że bardzo źle ci szło i musisz gdzieś znaleźć potwierdzenie, że jest to wina wszystkiego innego poza brakiem własnych umiejętności. Mało mnie interesuje czy ktoś grając ze mną zapisuje sobie wszystko na karteczce, w excelu czy ma do tego program specjalny.
@polok20: Bardzo podoba mi się hearthstone. Nie uważam, że jest takie proste jak ci się wydaje. Zawsze możesz udowodnić, że ta gra to pryszcz i przy okazji zgarnąć 100 tysięcy dolarów za 1 miejsce w turnieju. Polecam.
@polok20: No to właśnie omija cię najprzyjemniejsza rzecz w tej grze. Tworzenie decku który ma szanse z przeciwnikami z takich kart jakie się posiada. Jak masz wszystkie od razu to możesz stworzyć każdy dostępny deck co jest niezwykle nudne.