Wpis z mikrobloga

Ostatnio doszło między mną a moją dziewczyną do sprzeczki a otóż w dzień wyborów powiedziałem jej że głosuje na jedyną słuszną partię a właściwie Korwina. Ta mi odparła że w takim razie lepiej będzie jak się rozejdziemy bo z takim wyborem jej nie szanuje i rownie dobrze mogę po głosowaniu iśc szukać kogoś zgwałcić.

Odparłem jej aby:



#wybory #krul #knp #tfwnogf #wygryw czy #przegryw #polityka
  • 66
  • Odpowiedz
@SScherzo: Przypominam, że władza należy do Narodu, a nie do polityków. Korwin nie chce rządzić Polską, chce tylko kierować przemianami dostosowującymi nasz system do obecnej rzeczywistości.

Ja od naszych przedstawicieli oczekuję w pierwszej kolejności szczerości, a dopiero potem poprawności politycznej. Jeżeli Korwin nie potrafi inaczej to ja nic na to nie poradzę, lepszy niewyparzony język, niż kłamca.

Weź też pod uwagę, że często ludzie z lekkim aspergerem, tacy jak Korwin,
  • Odpowiedz
  • 0
@Twierdziciel: ojej, nie spodziewałam się tak merytorycznej odpowiedzi :)

Nie jestem jakąś fanatyczką i w ogóle nie we wszystkim zgadzam się z knp, ale obniżenie podatków i deregulacje jak najbardziej popieram. Szczerze mówiąc właśnie mam nadzieję, że w najbliższych wyborach parlamentarnych knp będzie trzecią siłą i sprawa ruszy mniej więcej w tym kierunku, co mówisz.

Zresztą... Mimo wszystko różnicę w typach wyborczych uważam za wyjątkowo słaby powód do zerwania. Nie
  • Odpowiedz