Wpis z mikrobloga

Ostatnio doszło między mną a moją dziewczyną do sprzeczki a otóż w dzień wyborów powiedziałem jej że głosuje na jedyną słuszną partię a właściwie Korwina. Ta mi odparła że w takim razie lepiej będzie jak się rozejdziemy bo z takim wyborem jej nie szanuje i rownie dobrze mogę po głosowaniu iśc szukać kogoś zgwałcić.

Odparłem jej aby:



#wybory #krul #knp #tfwnogf #wygryw czy #przegryw #polityka
  • 66
  • Odpowiedz
@Reverb: moja przegrała ze mną zakład. Powiedziała, że jeśli moja babcia zagłosuje na KNP, to ona też. Pojechałem na wieś, a babcia od razu:

- Na kogo będziesz głosował?

- Na Nową Prawicę, a
  • Odpowiedz
@Reverb:

Zasada nr. 1 nie dyskutuj z partnerką jeśli masz poglądy inne niż ona. Jeśli masz takie same, to prawdopodobnie pokłócicie się lekko i dojdziecie do porozumienia. Szczególnie nie dyskutuj, jeśli ona nie ma racji.

Zmieniaj jej poglądy tylko wtedy, kiedy Twoje zdanie lepiej spełni jej dotychczasowe aspiracje lub się generalnie spodoba. Nie masz powodu by wygrywać spory z Twoją partnerką, które nie dotyczą waszego osobistego życia.
  • Odpowiedz
jak tak czytam różne opowieści, to wierzę, że znalazłem właściwą kobietę. w niedzielę po 16:00 krótka piłka:

ja: idziemy na wybory.

ona: na kogo głosujemy?

ja:
  • Odpowiedz
@Reverb: nie. może kiedyś dorośniesz i zobaczysz, jak żałosne było to, co zrobiłeś. jeśli jesteś tak wierny swoim ideałom, to jeśli dowiesz się, że ktoś z Twojej bliskiej rodziny nie głosował na KNP, to też zerwij z nim dożywotnio kontakt, ok? ;)

@Twierdziciel: po co wiązać się z ciemną kobietą? to raz. dwa - bondage. nie żadne boundage. trzy - skoro to takie idealne, to raczej łatwo wytłumaczyć,
  • Odpowiedz
@zolwixx: nie wiem, jak Ty, ale ja wolę, gdy mój partner samodzielnie używa głowy i potrafi samodzielnie dokonywać różnych wyborów :) ale grunt, że Ty jesteś zadowolony z takiej marionetki, która nawet nie pyta, dlaczego ma na nich głosować. może faktycznie lepiej, żeby niektórym odebrać prawo głosu.
  • Odpowiedz