Wpis z mikrobloga

Ostatnio doszło między mną a moją dziewczyną do sprzeczki a otóż w dzień wyborów powiedziałem jej że głosuje na jedyną słuszną partię a właściwie Korwina. Ta mi odparła że w takim razie lepiej będzie jak się rozejdziemy bo z takim wyborem jej nie szanuje i rownie dobrze mogę po głosowaniu iśc szukać kogoś zgwałcić.

Odparłem jej aby:



#wybory #krul #knp #tfwnogf #wygryw czy #przegryw #polityka
  • 66
  • Odpowiedz
@SScherzo: To moja rodzicielka, szacunek Jej się należy za wychowanie mnie i za spędzony czas przy mnie. Jeśli takowego nie posiadasz to szczerze współczuje...
  • Odpowiedz
@Reverb: ja posiadam. tak samo jak posiadam go do swojego partnera i go nie rzucam za jego poglądy polityczne, choć często mieliśmy naprawdę różne.

nie trzymam się kurczowo, ale nie skreślam ich dlatego, że mają inne poglądy polityczne albo głosowali w wyborach na coś innego, niż ja. Ty najwyraźniej szukasz klona, który będzie robił dokładnie to samo, co Ty, i myślał w ten sam sposób. powodzenia :)
  • Odpowiedz
@SScherzo: Szukam zajebistej laski której będzie jej wszystko jedno na kogo głosuje i nie będzie przyswajała informacji z TV jak owsianki na sniadanie... I przepraszam to ona powiedziała że lepiej lepiej abyśmy nie byli razem, więc mylisz fakty.
  • Odpowiedz
@SScherzo: lubi, ale ma ważniejsze rzeczy na głowie do obmyślania niż wybory :) dzielimy się obowiązkiem myślenia, a zaoszczędzony czas przeznaczamy na dziki, niczym nie ujarzmiony seks :D
  • Odpowiedz
@Reverb: rozumiem, ale takie wyzywanie z powodu głosowania i różnic jest raczej bez sensu. Ty również ją obraziłeś, aj a się nie dziwię, że wiele kobiet ma awersję do słów Korwina i ich reakcja może być taka, a nie inna. wiele jego słów bez żadnej manipulacji jest nawet idiotycznych i powiedzianych tak, że można się popukać w głowę. trochę dystansu należy mieć, a nie robić z niego jakiegoś guru. było
  • Odpowiedz
@Twierdziciel: myślałam, że jesteś, skoro nazywasz inne kobiety od tępych, bo nie rozróżniają ''boundage'', jak to określiłeś, od gwałtu.

@zolwixx: no tak, przeczytanie paru zdań musi go strasznie dużo zabierać, nie zdążyłaby Ci ziemniaków na obiad obrać :(

@Reverb: widzisz, Twoja dziewczyna łyka jak pelikan papkę w TV, a Ty bezkrytycznie łykasz wszystkie superlatywy na temat Korwina. tak się składa, że ja również głosowałam na KNP,
  • Odpowiedz
nazywasz inne kobiety od tępych, bo nie rozróżniają


@SScherzo: Nie muszę być specjalistą, żeby widzieć kiedy Szczuka nie rozumie, jak Korwin mówi, że kobiety lubią być brane siłą. I tłumaczy jej, że nie chodzi o gwałt w sensie zawartym w art. 197 § 1 KK.
  • Odpowiedz
@Twierdziciel: ale ja rozumiem słowa Korwina. Ty z kolei nie rozumiesz, że ciemna masa ich nie rozumie, więc Szczuka uważa, że są nieodpowiednie. i ja również uważam, że powinien wyrażać się jaśniej, a nie w tak dwuznaczny sposób. wtedy uniknąłby nieporozumień tego typu. dobrze jednak wiemy, że jemu chodzi o kontrowersje i takie właśnie wzbudza. jesteś więc zdziwiony reakcją innych ludzi na takie słowa, a w szczególności osób, które walczą
  • Odpowiedz
@Reverb: Dowiedziałam się, że mój chłopak głosował na PO, bo nie lubi Kaczyńskiego, a poza tym za PO zaczęło się sporo inwestycji i on nie chce, żeby zostały przerwane w połowie. Smutno trochę.

Najgorsze, że w tę stronę chyba nie da się "napełnić poglądami"! :(
  • Odpowiedz
i ja również uważam, że powinien wyrażać się jaśniej, a nie w tak dwuznaczny sposób. wtedy uniknąłby nieporozumień tego typu. dobrze jednak wiemy, że jemu chodzi o kontrowersje i takie właśnie wzbudza.


@SScherzo: Ja tego tak nie odbieram. Według mnie nie chodzi mu o wzbudzanie kontrowersji, a po prostu chłop ma taki styl bycia. Mam wielu znajomych z niewyparzonym językiem i trzeba po prostu zawsze brać pod uwagę to że tego co mówią nie należy brać dosłownie.

Po to Bozia dała nam inteligencję, żebyśmy potrafili wyłapać sens
  • Odpowiedz
@Twierdziciel: ok, ale Twoi znajomi nie kandydują wyborach i nie chcą rządzić Polską, więc niejako od zwykłych Kowalskich nie oczekuję nie wiadomo czego ;)

gdybym mogła mu zwrócić na to uwagę, to bym to zrobiła, ale nie miałam okazji rozmawiać z Korwinem. myślę zresztą, że wiele osób już mu to mówiło przez tyle lat.
  • Odpowiedz
@Elveen: Nie przejmuj się. Twierdzę, że PO jest bardzo elastyczne, wystarczy że w wyborach KNP otrzyma dużo większe poparcie niż PSL i SLD razem wziętych, a to wystarczy żeby PO było zmuszone do współpracy z korwinem, przynajmniej w zakresie deregulowania zawodów, obniżania podatków, likwidacji emerytur i ograniczania regulacji rynku. Niestety nie uda im się wzmocnić roli prezydenta, ani całkowicie zlikwidować podatku dochodowego, jednak konieczność współpracy z kongresem nowej prawicy i
  • Odpowiedz