Wpis z mikrobloga

#rower Taki ostatnio obrazek zastałem w komunikacji miejskiej (trolejbus). Koleś z rowerem w opinających dupę spodenkach z lykry obowiązkowo z wciśniętą między poślady pieluchą podróżuje trolejbusem przez jakieś 8 km w Gdyni (licząc od początku trasy trolejbusu 26 od pętli w Cisowej do Wzgórza Św. Maksymiliana, gdzie "kolarz" wysiadł), choć każdy wie, że ten odcinek można pokonać szybciej na rowerze w dzień (a w godzinach późno wieczornych w tym samym czasie, co trolejbus). Sobie pomyślałem, że mu się rower zepsuł, ale nie - jak wysiadł, to wsiadł na rower i pojechał.

Czy teraz na lans na Bulwarze na rowerze podjeżdża się komunikacją miejską?
m.....t - #rower Taki ostatnio obrazek zastałem w komunikacji miejskiej (trolejbus). ...

źródło: comment_67k4myQLm3sItlUDdWrL6Vq8q6KgCfvN.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mwitbrot: Może przejazd tym odcinkiem nie sprawia mu przyjemności? Sam tak robię czasem, zamiast #!$%@?ć kierowców na dwu-pasmowej drodze albo telepać się po wątpliwej jakości ścieżce rowerowej.
  • Odpowiedz
Nie masz większych problemów?


@Mcmaker: To nie problem, bo trolejbus był pusty (może to sprawka tego śmierdzącego menela widocznego w drugim planie), ale mnie zdziwiło. Koleś na dupę zakłada coś tak pedalskiego, pewnie tłumacząc, że chroni przed otarciami, a wycieczki rowerowe odbywa komunikacją miejską?
  • Odpowiedz
@mwitbrot: Nie #!$%@?, sam zrobiłem 150 km w jednym strzale 9h i bez takich spodenek dupa by mi odpadła.

Oczywiście można na nie założyć normalne spodnie, co uczyniłem.
  • Odpowiedz
Nie #!$%@?, sam zrobiłem 150 km w jednym strzale 9h i bez takich spodenek dupa by mi odpadła.


Oczywiście można na nie założyć normalne spodnie, co uczyniłem.


@Mcmaker: BeZeDuura. Nie ma wytłumaczenia dla pedalskich spodenek z pieluchami.

Szczególnie na góralu - tu szybciej wysiądą nadgarstki, niż dupa - sprawdzone.
  • Odpowiedz