Wpis z mikrobloga

#mirki #gry #wow #worldofwarcraft #mmorpg #leagueoflegends #grajzwykopem

Przepraszam za spam tagami, ale pomyślałem, że może to zainteresować wielu wypokowiczów! Otóż pojawił się pomysł utworzenia gildii wykopowej. Graczy na wykopie jest sporo, dużo grało, gra lub kiedyś planuje grać - a przecież można grać z wypokiem! Dlatego przygotowałem małą ankiete dla zainteresowanych!

https://docs.google.com/forms/d/1I9MTaSv_LGSOnLrPgRCfAm8D4svfm0YAU_3hpOv0iDA/viewform?usp=send_form

Co do samego wowa - w tej chwili można go dostać za grosze, na keye.pl jest chyba najszybciej bo za 38zł można dostac na maila klucz w 10min ;) A warto spróbować triala, bo WoW w tej chwili jest naprawdę porządną grą!

Co myślicie? :)

@Pete1: @Bodzion: @Deems: @Styrmir:
  • 20
@sorek: No wiesz, mnie się pomysł podoba i w ogóle hurraoptymizm, tylko jak już mówiłem pod moim wpisem, pomysł fajny, ale ja na wowa mam aktualnie bana, bo wiem, że się wkręcę i mój licencjat pójdzie w #!$%@? :D także jeszcze jakieś półtora miesiąca i wtedy jestem jak najbardziej za ;D a jak uda wam się to rozbujać beze mnie, to chętnie potem wpadnę zobaczyć jak się macie :)
@Deems: Dlatego też dałem date "zaczęcia" od kiedy kto może - jesli będzie, ze więcej chce od lipca - to wtedy można o tym pomyśleć jeszcze raz ;)
@bleki: 200k to dużo, BL to średnio-duży serwer, a pamiętaj, że masz battlegroupe w ktorej jest między innymi outland.. Teraz rozmiar serwera nei ma az tak znaczenia szczerze, a przepełnione serwy są #!$%@? ;)