Wpis z mikrobloga

@krisip: bo żeby był progres, musi być tarcie i hejt, kradzieże, konkurencja. MSowi w takim kształcie energi starczy na jakieś 5 lat (wszystko przyspiesza). zdrowy układ musi być dwubiegunowy, a jakoś kogoś, kto zająłby miejsce Apple, nie widzę. :/
@krisip:@michalkoseski: iPad nie ma do zaoferowania nic specjalnego. Moja dziewczyna była zachwycona iPadem dopóki nie kupiłem TANIEJ toshiby encore. CO TERAS?
@krisip: google... nie wiem. czekam tu na jakieś #!$%@?ęcie, ewentualnie nieśmiało patrzę na to, co kupuje i robi amazon. tak czy inaczej, nie widzę faworyta.

apple ma bardzo dobre wzornictwo przemysłowe, dobre DNA marki, software'owo OSX jest bardzo zgrabnym i wydajnym unixem (super zoptymalizowanym, ale trudno, żeby było inaczej, jak się optymalizuje tylko pod kilka sprzętów), ale od lat praktycznie stoi w miejscu (może pomijając wersję Mavericks). iOS też był cudem
@Grzesio87: To już jest bajer. Ale jest. Chcesz sobie zainstalowac durnego foobara2000 to możesz. Cokolwiek. Też jestem zdania, ze RT by wystarczył.

Chcesz podpiąć pod stacje dokującą po USB? 4 monitory? klawiatura? mysz? Pewnie. Nie ma sprawy. I nic nie tnie. Zrób po na iPadzie. Pozdrawiam.