Wpis z mikrobloga

@Bobas: nie wyrażaj się, poza tym porównywanie Surface 3 Pro do iPada jest trochę nie na miejscu, bo ten 1 masz x86, bardziej na miejscu byłoby porównanie iPada do Surface RT którego zresztą MS nie produkuje i który miał tę samą cenę,

jak można napisać

"Apple pozostanie w tyle, od dawna jest juz technologicznie w
  • Odpowiedz
@Bobas: mnie interesuje bardzo, co będzie "potem". z dużą nadzieją ostrożnością i nadzieją patrzę na Satyę, ale MS ma cały czas duży problem z prezentacjami: pokazuje świetne sprzęty i technologie, ale nie potrafi ich "sprzedawać" w trakcie prezentacji (na prezentacji Surface 3 pamiętam może 2-3 takie momenty, gdzie było ok).
  • Odpowiedz
@Bobas: surface to przerośnięty tablet, który zwyczajnie nie będzie tak wygodny jak laptop

możesz sobie niby dokupić klawiaturę ~140usd ale nie zrobisz z tego hybrydy bo ta klawiatura to składany pokrowiec, który nie utrzyma samego urządzenia

no i przepraszam, zaszufladkowałem cię, twoje komentarze dają radę ale jak widzę co pisze @krisip to mi się źle robi

wyzywanie ludzi od idiotów bo wolą iPada od tego czegoś od ms, no
  • Odpowiedz
@krl_krl: Bo to jest tablet. Ten sprzęt nie będzie pełnym laptopem. Tak samo można podpiąć tablety z 8.1 pod stację dokującą i powiedzieć, że to PCty.
  • Odpowiedz
@wiktors96: Nie ilość fps ale użyteczność decyduje o tym co jest lepsze. Ipad nie oferuje juz niczego więcej niż konkurencja a to konkurencja oferuje wiecej niż ipad. Kto zatem jest w tyle? Apple które nie pokazało nic nowego od kilku lat jedynie próbując dodawać do swoich urządzeń funkcje jakie dodała juz wcześniej konkurencja.
  • Odpowiedz
@krl_krl: Wyzywanie? Ty zobacz swoj wpis synku. Nikogo personalnie nie obrazalem nim sie nie nawinął dając mi tylko palke do jego bicia bo ziomek nawet nie obejrzal/zrozumial a sie zaczął wypowiadać nie w temacie nawet. Jak sie nazywa kogos kto wypowiada sie o rzeczach o których nie ma pojęcia? No wlasnie idiotą.
  • Odpowiedz
@Bobas: Napisałem już czemu surface będzie wg. mnie słabym tabletem.

Jakby ms zrobił prócz tej biedackiej klawiatury coś takiego jak mają hybydy tj. wpinasz i masz laptopa - to super. Ale nie zrobił.
  • Odpowiedz
Lumia 2520


@Bobas: RT

chodzi mi o klawiaturę, w którą wpina się tablet który to potem chodzi na normalnym zawiasie

nie wiem jak to wygląda konkretnie w 2520
  • Odpowiedz