Wpis z mikrobloga

@spojrz: Jestem bordowy. Jak pewnie zauważyłaś potrafię robić dziwne i pozytywnie zakręcone odpały :P Chyba nawet jakiś bordo miał dziewczynę! :O
@uosiu: A co w tym dziwnego?

@spojrz: @Logan00: Jakbym się wybierał na wykopparty, czego nie planuję na razie, to chyba wolałbym się umówić wcześniej z osobami które znam tak żeby razem wejść i mniej więcej pamiętać kto jest kto :)
@spojrz: No ale to zwołujesz jakiś mikroblogerów spoko wcześniej i wchodzicie sobie razem, wtedy jest łatwiej bo jak coś to zawsze tych parę osób już kojarzysz i wiesz kto jest kto, a jak wchodzisz do knajpy pełnej to przecież nie będziesz pytać kto się jak nazywa tylko siadasz i gadasz z paroma osobami z którymi siedzisz
@bohemot44: dziwnego w czym? Że bordo na pannę? Po prostu szydzę ze stereotypów (co uwielbiam robić raz na jakiś czas).

@spojrz: To jeszcze mnie nie widziałaś w pełnej formie :) Od kiedy mam prawko nie piję a to wymaga kreatywności by trzymać poziom imprezy. Zazwyczaj kończy się to przejęciem imprezy (na studniówce przejąłem cały parkiet i ludzie tańczyli w kółku dookoła mnie) albo rozmowami na boku typu "Stary, on tak