Wpis z mikrobloga

  • 91
Oficjalne #oswiadczenie. Traktowalem Anne Marie Wesolowska jako troche sedziego celebryte z calym szacunkiem dla niej uwazalem ze "prawdziwy" sedzia nie bedzie bawil sie w tv bo po pierwsze brak czasu po drugie uwlaczalo by mu to. Przed chwila skonczyla sie jej prelekcja na #uwr WPAE i teraz calkowicie inaczej patrzę na ta kobiete. Sedzia z powolania pelna geba. Ktora chce szerzyc świadomość prawna dla każdego a szczególnie uczyc prawa i uswiadamiac ludzi juz od najmłodszych lat. Sama odwiedza przedszkola prowadzi tam symulacje prawnicze. Niestety świadomość prawna polakow jest znikoma tu trzeba sie z nia zgodzic i pochwalic takie dzialania gdzie jezdzi po szkolach, szczególnie szokuja ja gimnazja... Mozna by przytaczac przyklady dosc wyrazne jakie omawiala ale i tak sie bezsensowne rozpisalem. Chyba ze ktos by chcial ;-)

#prawo #sad #wroclaw
  • 17
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Stadler: chlopak z różą: wzorowy uczen LO, czerwony pasek, 8marca zapomnial kupic kwiatka dziewczynie ma 3zl roza kosztuje 8. Podchodzi do młodszego chlopaka i mowi by czy ma pieniadze i by mu dal. Mlody mowi ze ma ale nie da! Wtedy starszy bierze go do bramu, wali go w łeb, bierze plecak wywala wszystko, bierze 5 zł i na koniec w zaryczanego dzieciaka rzuca finka (harcerzem byl). Wychodzi z bramy
  • Odpowiedz
@M4h00n: za to sędzia Lipiński to trochę gwiazdorzy z tego co słyszałem, Sędzia z naszego wydziału opowiadała nam, że przyjechał do pewnego większego miasta na konferencję skierowaną do sędziów i po swoim wykładzie poinformował szacowne grono, że ma swoje zdjęcia z autografami :P
  • Odpowiedz
@M4h00n: Czytałem z nią kiedyś jakiś wywiad i od tamtej pory zmieniłem o niej zdanie. Uważałem że to jakaś pusta sędzina celebrytka co do sądu dostała się po znajomościach, ale okazało się że to cholernie inteligentna i ciekawa kobieta, a pustakiem byłem tylko ja wyrabiając sobie zdanie na podstawie stereotypów :)
  • Odpowiedz