Wpis z mikrobloga

@7623c10b14cb30024f422a0aa193a8c2: nie wiem, czy chodzi Ci o listę rozwijaną (drop-down), czy rozsuwaną.

W każdymbądź razie: najpierw musisz stworzyć list of values - czyli wartości z listy, która ma się rozwijać (w Twoim przypadku: tytuły filmów).

Robi się to w Shared Components ->User Interface-> List of Values i za pomocą kreatora wybierasz sobie id i value, ktore ma być pokazywane z jakieś tabelki.

Potem, już na stronie docelowej gdzie masz wyświetlić już
@catleen: Hej, dzięki za odpowiedź. Z listą poradziłęm już sobie wcześniej, ale teraz walcze z czym innym i może bedziesz w stanie pomóc. Na tej liście którą stworzyłem mam do wyboru filmy, a obok stworzyłem text label tylko do wyświetlania daty seansu. Moim problemem jest, że po wybraniu filmu data w text label się nie aktualizuje, mimo, że zapytanie jest chyba poprawne. Szukałem w dokumentacji, ale nie mogę znaleźć rozwiązania dla
@123456789qwertyuiop: to może w LOV już stwórz tytuł filmu || datafilmu jako jedno połączone pole. i wtedy definicja dynamicznego LOV wyglądała będzie jak coś w rodzaju:

SELECT tytul
filmu ||' (' || datafilmu || ')' d, idfilmu r

FROM filmy

ORDER BY 1