Wpis z mikrobloga

@Mave: wielki kapital wyborczy na przyszlosc, zadna partia dotychczas nie miala takiego komfortu, ze co roku z automatu (tak na prawde dzieki pracy czlonkow i kucow) dostaje pakiet nowych wyborcow upowaznionych do glosowania

polecam, janusz korwin-mikke
ze co roku z automatu (tak na prawde dzieki pracy czlonkow i kucow) dostaje pakiet nowych wyborcow upowaznionych do glosowania


@albatros777: I przy okazji traci pakiet starych wyborców, którzy kończą siedzenie na garnuszku rodziców, muszą sami zacząć zarabiać i widzą, że rzeczywistość różni się od snów Misesa, Rothbarda i Korwina.
@albatros777: No ja wiem o tym, dlatego nie rozumiem przedstawiania tego w kontekście drwin z Korwina.

@Zbysio1234: Bo polscy wyborcy to typowe janusze i potrzeba lat, żeby zmienić poglądy (a raczej, żeby ludzie ze zmienionymi poglądami zaczęli głosować). To nie jest takie pstryk i już.
@rothen: A w przypadku analogicznej sytuacji: "Samorząd uczniowski gimnazjum nr 78 popiera Donalda Tuska" albo "Samorząd uczniowski gimnazjum nr 78 popiera Jarosława Kaczyńskiego"? Nadal było tak samo śmieszne?
@Zbysio1234: bo do tej pory najmocniejszy wplyw na polska polityke mialy massmedia, tendencja dopiero sie zmienia, potrzeba jeszcze czasu

druga sprawa, ze 10 lat temu gimnazja wcale nie byly zafascynowane korwinem

@little-illusion-machine: Pewnie tacy sie znajda ale jaki zwiazek widzisz, pomiedzy koniecznoscia usamodzielneinia sie a glosowaniem na te slynna bande czworga? Tym gorzej dla kuca jesli musi usamodzielniac sie przy obecnym systemie. inb4 urzedy pracy i polska polityka spoleczna oraz
@albatros777:

A) Uświadomienie sobie, że społeczny darwinizm wcale nie jest taki wspaniały jak się wydawało gdy nie mogło się być jego ofiarą. Nagle ludzie zdają sobie sprawę z tego, że nie wszystko zależy od nich, że są czynniki wpływające na ich sukces na który sami nie mają wpływu.

B) Partie głównego nurtu niekoniecznie muszą być tym co najlepsze, ale są tym co jest dostępne, tym co jest znane i w zasadzie
@little-illusion-machine: pokaz mi jakikolwiek skuteczny mechanizm dzialajacy w Polsce, ktory takiego potencjalnego kuca chroni przed tym zlym darwinizmem spolecznym na tyle, zeby zrezygnowal z wczesniejszych pogladow i zmienil zdanie

tylko blagam, bez polrocznego zasilku dla bezrobotnych i innych smiesznych przykladow

jak dla mnie to takie kuc powinien przedewszystkim bac sie, ze pracodawca musi wylozyc aktualnie 3600zl, zeby kuc dostal 2000zl do reki

to jest mechanizm, ktory rzekomo ma owego kuca wchodzacego