Wpis z mikrobloga

@wykop: Z dosłownie tysięcy możliwych ciekawych ludzi wybieracie dawnego emerytowanego aktora bawiącego dawniej dzieci a obecnie członka PO, no brawo xD Gratulacje, jesteście super.
  • Odpowiedz
@TadeuszRoss: Usuń konto.

A tak na poważnie jakie pojęcie o świecie moze miec osoba w wieku 76lat?

Co może wiedzieć o potrzebach młodych, kiedy dla niego liczy sie tylko zeby emerytura wpłyneła na konto 10 każdego miesiąca?
  • Odpowiedz
@biczplis: @Komisarz_Ryba: Nie porównuj kogoś kto całe życie zajmował sie polityka z kimś kto sepleniącym głosem opowiadal bajki dla dzieci i w wieku 70 lat zabrałsie za polityke. nie głosuje za korwinem tylko za knp a tam srednia wiekowa jest zdecydowanie niższa.
  • Odpowiedz
Nie porównuj kogoś kto całe życie zajmował sie polityka


@Pirum2: Z mizernym skutkiem, takie politykowanie to ja sobie mogę w domu zrobić gwałcąc żonę.

Poza tym twój komentarz jest wyjątkowo debilny - JAKIE POJĘCIE O ŻYCIU MA OSOBA W WIEKU 76 LAT? No #!$%@?, zdecydowanie większe niż 20, 30, 50 czy 60 latek
  • Odpowiedz
@Pirum2: Ty jesteś gościu niesamowity, rozwaliłeś system, brak słów. Za takich pyszałków JKM by się wstydził. Największa hipokryzja jaką słyszałem - pytać się gościa który pewnie ze 3 razy dłużej na świecie przebywa od ciebie o to czy wie na czym życie polega...

  • Odpowiedz
@biczplis: W tempie jakim zmienia sie świat osoby ktore swoja młodośc obchodziły w latach 60tych nie maja za dużego pojecia o tym co teraz liczy sie dla 20-30 latkow.

widze że nie rozumiesz to Ci wytłumacze nie chodzi o doswiadczenie życiowe tylko o obecna sytuacje.
  • Odpowiedz