Wpis z mikrobloga

@mactrix: Nie mówie o doświadczeniach tylko o czasie terażniejszym, człowiek wychowany w latach kiedy ludzie jeśli chwycili sie jednej pracy to aż do emerytury jej nie zmienili dawno minął. To nowe pokolenia i młodzi budują silne państwo a nie starzy którzy powinni już dawno zwolnic miejsca.
  • Odpowiedz
@Pirum2: A czy on jest jakiś niedołężny albo gorszy na umyśle, żeby nie mógł obserwować co się dzieje w Polsce? Myślisz, że to tak trudno? Myślisz, że się polityką i sprawami społecznymi zajmować już nie może bo ma 76 lat? Odpowiedź brzmi nie jest trudno i można to robić.

  • Odpowiedz
pisałem jakie ta osoba ma pojęcie o obecnym ŚWIECIE a nie ŻYCIU.


@Pirum2: Napisałeś

A tak na poważnie jakie pojęcie o świecie moze miec osoba w wieku 76lat?


Weź usuń i się nie kompromituj
  • Odpowiedz
@Pirum2: A czemu ma nie mieć pojęcia o świecie? Co on odcięty od informacji w epoce społeczeństwa informacyjnego i dostępu do internetu? Skoro nawet na wykopie się lepiej porusza niż Lech Wałęsa to nie zarzucaj takich rzeczy. Nie znasz człowieka to lepiej się nie wypowiadaj, bo się tylko pogrążasz.
  • Odpowiedz
@mactrix: @biczplis: Dla mnie polityka nie jest miejscem dla satyryków, aktorów i rózmego rodzaju celebrytów ktorzy nagle poczuja powołanie do polityki pokroju jedrzejczak żurawski czy adamek a ross zalicza sie do tego grona
  • Odpowiedz
@Pirum2: Skoro nie jest miejscem dla nich to powiedz co na liście KNP robi pewna miss zdaje się na pomorzu? Poza tym ludzi, którzy nie mają pojęcia o polityce punktuje się celnymi pytaniami i czeka na odpowiedź.

@MariuszJakistam: Niech sobie ma znaczek PiS, PO, TREP, co chce, ale nie na tym polega dyskusja, żeby zadawać człowiekowi denne i ubliżające jego inteligencji pytania.

Ja do tej dyskusji dam pytanie
  • Odpowiedz
@mactrix: Co to za różnica? Jest on stary a my młodzi bardziej wiemy co chcemy tym bardziej tyczy się to młodych bo jest nas więcej i my będziemy żyć do 2100 roku starszyzna niedługo zdechnie i nam zrobią przyszłość. Korwin jest inny całkowicie bo jego poglądy sie nie zmieniają to teraz sobie wyobraź np Polityka PO co tydzien myślą inaczej.Pis zdecydowanie zrobiło mniejsze szkody niz PO przez te lata urzędowania.
  • Odpowiedz
@MariuszJakistam przecież pisałem że mam daleko gdzieś PO, tylko denerwuje mnie jak ktoś nie potrafi z kulturą prowadzić dyskusji na temat polityki i z kulturą wytknąć braki w wiedzy na temat różnych spraw społeczno-gospodarczych tylko najeżdża na człowieka personalnie. Tak się nie rozmawia i w ten sposób mając logo KNP w awatarze tylko robicie obydwaj z @Pirum2: Januszowi antyreklamę, bo takie zachowanie zniechęca ludzi.
  • Odpowiedz
@mactrix: A tak na poważnie ona ma tam 9 miejsce. . . knp sam przyznawał żeby wypełnic parytety płci na listach wyborczych dodawali zony matki córki kto tam byl pod ręką inaczej nie mogą kandydowac.
  • Odpowiedz
@Pirum2: Jest dziewczyna, która nie ma pojęcia o europarlamencie, a i tak narobiła szumu w mediach. Także teraz już wiesz po co ci wszyscy celebryci i sportowcy.
  • Odpowiedz
@mactrix: Wiem, nie ważnie co o tobie mówią, ważne żeby nie mylili nazwiska. Jednak młoda studiująca osoba zaczynająca działalnośc w polityce, ucząca sie robi inne wrażenie niż sportowcy czy celebryci kończacy kariere, a w studio przed dziennikarzem wygladaja jak uczen podstawówki wywołany do tablicy nie znajacy odpowiedzi na banalne pytania, próbujacy sie wykrecic od dwójki.
  • Odpowiedz
@Pirum2: Przeczytałeś artykuł o niej? Ja w jej wieku znałem od podszewki na czym polega UE, instytucje, cele, działania, fundusze... W gimnazjum i liceum miałem jakieś lekcje o UE i jak na studia szedłem to byłem świadom co się robi w PE, a co w KE .
  • Odpowiedz
@mactrix: Kobieta 21 lat prawie rok w knp dopiero sie uczy startuje z 9 miesca 0% szans na wejscie, startuje bo brakuje kobiet by wypełnic parytety. Z drugiej strony mamy Adamek startujacy jako "jedynka"... w solidarnej polsce z miesiąc?
  • Odpowiedz