Wpis z mikrobloga

@Ural-Z-S100: dlaczego? przecież było takie zajście, nie znamy dokładnie szczegółów i nie mamy nagrania,ale obie strony mówią, że cos takiego miało miejsce, więc gdzie tu niby Olejnik widzisz?
  • Odpowiedz
@RomeYY: Po 1: On nieraz w wywiadach (nie mówię o kropce nad i) podkreśla, że zażądał ujawnienia monitoringu by wstawić to u siebie jako dowód na oczyszczenie z winy oraz ma świadków :)

Myślisz, że dlaczego nie chcieli mu wydać?
  • Odpowiedz
@Ural-Z-S100: Oficjalnie? Bo prowadzone jest dochodzenie, nieoficjalnie? Możemy tylko znuć domysły. Ale fakty sa takie, że pił (sam sie przyznał do tego) i miało miejsce jakies zajście (został potraktowany siła przez policję, obie strony potwierdzają, wiec był "#!$%@?") więc nie ma tu retoryki Olejnik, nie popadajmy ze skrajności w skrajność.
  • Odpowiedz
@RomeYY: Kolego, ale wskaż mi osobę, która nie piła z radości bo urodziło się dziecko? Zajście było, ale jakoś przez 6 miesięcy była cisza o tym, dopiero jakoś teraz na czas kampanii się obudzili. Akurat jak zaczął współpracować z Nową Prawicą.
  • Odpowiedz
@Ural-Z-S100: oczywiście, się pije, ale po co rozrabiać, jak sie jest osoba publiczna i ma się świadomość, że to będzie wykorzystywane zawsze przeciwko niemu, tym bardziej że człowiek pod wpływem jest zawsze na przegranej pozycji w starciu z policją??
  • Odpowiedz
@RomeYY: Chciał się dowiedzieć co jest grane bo atakowali człowieka koło klubu. Funkcjonariusze chamsko mu grozili, że będzie następny. Wspomniał, że ma immunitet i jest posłem. Wtedy pokazali mu co potrafią.

Szczerze? Czekam na monitoring, ale zwłoka z ujawnieniem monitoringu jest zastanawiająca. Wyobraź sobie jaki byłby to świetny materiał na zniszczenie Wiplera. Te media by sprzedały siebie same by takie coś pozyskać. Skoro nic takiego nie wyciekło, to moja konkluzja
  • Odpowiedz