Wpis z mikrobloga

Postanowiłem zrobić #pokazmorde i trochę się zareklamować na mirko

#chwalesie

Od 12 lat trenuję #boks, większą część życia spędziłem na sali bokserskiej. W boksie amatorskim stoczyłem ponad 200 walk, zdobywając po drodze m.in. tytuł Mistrza Polski Juniorów, Młodzieżowego Mistrza Polski, V-ce Mistrza Polski Seniorów. Stwierdziłem, że nadszedł więc czas na rozpoczęcie kariery zawodowej, znalazłem promotora i w przyszłym miesiącu zadebiutuję na ringu zawodowym gdzie zmierzę się z rywalem z Białorusi.

Gala odbędzie się dokładnie 15 czerwca w Piątnicy koło Łomży a transmisję z całej gali będzie można obejrzeć na

Orange Sport. Może grono Wykopowiczów będzie mi kibicować przed telewizorami ;)

Przed walką, myślę że zrobię jakiś większy wpis gdzie będę mógł podać więcej szczegółów. Chętnych zapraszam do obserwowania tagu #bigmaziboksuje

Na zachętę jeszcze taki mały wywiad w temacie do przeczytania

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20140515%2FSPORTYWALKI%2F140519870
Pobierz BigMazi - Postanowiłem zrobić #pokazmorde i trochę się zareklamować na mirko 

#chwal...
źródło: comment_WsQOPA2Cfa2PgAIi0i3pr4tof7IlQI7I.jpg
  • 105
@BigMazi: Gratulacje, sam miałem ostatnio debiutować na gali Night of Champions w Pile, ale skręcony staw kolanowy na sparingach zmienił troche moje plany. Tak czy inaczej powodzenia. :]
@BojtaS: Na razie nic nie czuję, może tylko większą mobilizację do treningów. Stres się zacznie pewnie kilka dni przed walką. Kondycja u mnie to przede wszystkim bieganie.

@paypalowiec @D4kai: Zapraszam, fajnie by było mieć wsparcie.

@shakin23: Mayweather to mój ulubiony zawodnik, powiedzmy że na razie mu odpuszczę ;p

@Blizz4rd: Jak to powiedział mniej więcej A. Gołota: Adamek powinien najpierw sołtysem jakiejś wsi zostać. Zgadzam się z tym.

@
@BigMazi: Też lubię czasami poboksować, oczywiście rekreacyjnie. Jakie ćwiczenia poleciłbyś osobie która przy dobrym wietrze jest w stanie kondycyjnie wytrzymać 1 rundę? Boks jest niesamowicie męczącym sportem i zastanawiam się co poza bieganiem? Jeżeli bieganie to jakie?
@WinRar: Wszystko zależy od umowy z promotorem. Chociaż to fakt, że waga ciężka zazwyczaj ma lepiej.

@Fi5heR: Jak będzie zainteresowanie to zrobię ale po walce.

@shakin23: Podstawa to długie biegi tlenowe, trzeba zwiększyć swoją wydolność. Potem najlepiej robić biegi interwałowe, zmieniać tempo biegu tak jak zmienia się tempo walki w ringu np. 50-100m na maxa i 200-300m luźnego biegu i tak powtarzać.