Wpis z mikrobloga

Moja miłość wybrała się w ubiegłym tygodniu na #rozmowakwalifikacyjna do fajnej firmy z branży typowo inżynieryjnej.

Ostatnimi latami rejestrowali takie zyski, że inwestowali w otwieranie nowych działów i wykupywanie konkurencji. Nadmiar hajsu widać nawet w poziomie odpicowania siedziby.

Potrzebowali kogoś:

✔ po studiach technicznych,

✔ dodatkowo z doświadczeniem w kontakcie z klientem/kontrahentami

✔ i obowiązkowo umiejącego dogadać się z zagranicznymi zleceniodawcami (w języku angielskim).

Wszystko okej, Pasuje Pani do profilu poszukiwanego pracownika. Proponujemy Pani ~1600zł netto

Wołam @innv bo to tak à propos tych Twoich statystyk zarobkowych które wcześniej przytaczałeś

#praca
r3ll - Moja miłość wybrała się w ubiegłym tygodniu na #rozmowakwalifikacyjna do fajne...

źródło: comment_ZUitnDDOzK6a8C5ZUra1EdGFw0PqccWG.jpg

Pobierz
  • 15
@Jojne_Zimmerman: pewnie że nie ma przymusu :) Ale podzielić się na mirko chyba mogę, prawda? :)

@Czarny_Klakier: miała ochotę podobno powiedzieć coś o biedronce, ale się powstrzymała xD

@Dziki_Bigos: ale w DHL to chyba masz śmieciówkę ?

@tangerine_: ale niestety prawdziwe :( Tym bardziej jak napalasz się na jakieś stanowisko, pasuje Ci zakres obowiązkó i wiesz że firma stoi świetnie finansowo....

@Sancho_Pansa: potwierdzam, lepiej iść po inżynierze
@r3ll: niestety ale trend prac biurowych upada. Ludzie który myśleli; że po studiach inżynieryjnych będą ściągać kokosy są w kropce. Wcale nie piszę tego złośliwie ale taka prawda. Ja na start obsługując maszyny miałem więcej niż nowo zatrudniony inżynier w mojej byłej firmie :)