Wpis z mikrobloga

A ja się nie dziwię Korwinowi. Też bym się #!$%@?ł na jego miejscu. Wszystkie telewizje i ogólnie media szkalują go na każdym kroku.


albo uznajemy Korwina-Mikke za pełnoprawnego polityka, któremu można wyciągać wcześniejsze wypowiedzi, albo za niepełnosprawnego umysłowo staruszka

ALBO, ALBO

nie ma innej opcji

jeśli uznajemy za pełnoprawnego polityka, to cytujemy Korwina do woli i wyciągamy wszystkie brudy, populizmy, manipulacje

jeśli uznajemy za niepełnosprawnego, to @Pawel_Kowal powinien przeprosić Janusza za gnębienie upośledzonych

#knp #neuropa #jkm #krul #4konserwy #oswiadczenie #polityka
  • 23
anioł, nie człowiek.


@galopujacy_zolw: Nie po prostu jest to gwałt na logice. Masakrujecie Korwina za jego prywatne poglądy, a nie jako skutecznego i wiarygodnego polityka, który byłby skuteczny i dbał o swoich wyborców. To są dwie oddzielne ligi. Za to jakie ma zdanie na temat kobiet (prywatne!) to wpływa na jego ocenę jako człowieka, pośrednio również na polityka, jednak w polityce jest ważniejsze kto jest skuteczniejsi. Kazimierz III Wielki dostał ten
Masakrujecie Korwina za jego prywatne poglądy, a nie jako skutecznego i wiarygodnego polityka, który byłby skuteczny i dbał o swoich wyborców. To są dwie oddzielne ligi.


@Kaczypawlak: nie, Krula nie zapraszają do Kropki nad i dlatego że jest publicystą w jakimś czasopiśmie, tylko dlatego że przewodzi partii politycznej. I wypowiadając się na temat jakiejś kwestii wypowiada się on jako polityk, a nie publicysta.
terroryści szkoleni w Polsce to kłamstwo


@AlohaInternet: A jak było z Lepperem i Talibami w Klewkach? Kij tam wie, ja mam o tym tyle samo informacji na dzień dzisiejszy co o Smoleńsku (odnośnie szkolenia w Polsce, ponieważ więzienia CIA wypłynęły na szerokie wody).

Ale wg. Ciebie to zapewne prywatne poglądy Janusza :)


Każdy może się uważać za kogo chce i myśleć co mu się podoba. Gorzej jak nie ma argumentów na
chociaż jeszcze mi powiedz jak można PUBLICZNIE wygłaszać prywatne poglądy i upierać się, że są nadal prywatne?


@AlohaInternet: Tu inni ludzie też mają wgląd, więc tu też się dzieje niejako publicystyka, więc ja mam zdanie i Ty, więc już tworzymy opinię publiczną?
Krula nie zapraszają do Kropki nad i dlatego że jest publicystą w jakimś czasopiśmie, tylko dlatego że przewodzi partii politycznej. I wypowiadając się na temat jakiejś kwestii wypowiada się on jako polityk, a nie publicysta.


@galopujacy_zolw: Jednak oceniają go tylko na podstawie tego co nabazgrolił w jakiejś gazecie;]
@Kaczypawlak: no i fajnie, a przeciwnicy PO oceniają Tuska na podstawie tego, co powiedział np. kiedyś o tym, że polskość to nienormalność czy jakoś tak (już pomijając to że to zdanie jest wyciągnięte z kontektu) albo że dziadek był w Wermahcie.
@galopujacy_zolw: Ja oceniam twojego pana za to jak zesrał się na wszystkich polaków, moim zdaniem sranie na tylu ludzi nie jest w porządku tym bardziej jeśli ktoś nie chce być obsrany. Więc powiedz mi dlaczego muszę cierpieć przez tego pana? Powiedz mi jeszcze jaką realną krzywdę wyrządził Ci Korwin, ja mogę Ci dać całą listę co zrobił złego dla mnie twój pan.
twojego pana


@Simonini: Twojego pana to ty sobie szukaj u siebie w #!$%@?łku... ja nie mam żadnego "pana", nie jestem wyznawcą i ślepym kucem jak inni. także chętnie bym się odniósł do reszty, ale nie mam do czego, bo nie do mnie takie pytania.
, a przeciwnicy PO oceniają Tuska na podstawie tego, co powiedział np. kiedyś o tym, że polskość to nienormalność czy jakoś tak (już pomijając to że to zdanie jest wyciągnięte z kontektu) albo że dziadek był w Wermahcie.


@galopujacy_zolw: Wiesz ja go oceniam na podstawie dokonań w polityce i realizacji postulatów jakie ludziom obiecał. Ponadto oceniam jego dokonania za granicą. Więc nie stosuj pisowskich standardów wszędzie;]
no to kolego swiety opowiedz nam o swoich pogladach i na kogo glosujesz chyba ze jestes odwazny tylko w wysmiewaniu pogladow i obrazaniu innych a do swoich juz nie masz odwagi sie przyznac?


@Simonini: nie ma partii która reprezentowałaby moje poglądy. Blisko mi do postulatów Palikota, bo podoba mi się antyklerykalizm w sensie braku finansowania KK (są ważniejsze cele), ale nie podoba mi się sposób tego promowania, podobają mi się rozwiązania
@galopujacy_zolw: Nie idąc na wybory tak samo przykładasz rękę do tego jakbyś tam poszedł tylko, że gdybyś poszedł mógłbyś przyłożyć rękę do tego by dostawał to polityk najbliższy twoim poglądom, bo wątpię, że kiedyś będzie taki który będzie reprezentował twoje osobiste poglądy w 100% chyba, że to ty zostaniesz tym politykiem. Co do 50 tysięcy miesięcznie to bodajże kilku kandydatów zrzekło się tych pieniędzy w razie wygranej. Twoich poglądów nie zamierzam
Nie idąc na wybory tak samo przykładasz rękę do tego jakbyś tam poszedł tylko, że gdybyś poszedł mógłbyś przyłożyć rękę do tego by dostawał to polityk najbliższy twoim poglądom


@Simonini: i co? mam oddać niewazny głos? bez sensu, to już wolę poleżeć na leżaczku z piwkiem w ręku i doglądać grilla.

Co do 50 tysięcy miesięcznie to bodajże kilku kandydatów zrzekło się tych pieniędzy w razie wygranej.


@Simonini: populizm, którego
@galopujacy_zolw: -Już powiedziałem, że MOIM zdaniem w takich sytuacjach powinno oddawać się głos na polityka z którym poglądy masz najbliższe i przypominam, że służba zdrowia, zasiłki itd nie są związane z wyborami do europarlamentu.

-Czyli nie akceptujesz pensji 50k i nie akceptujesz tego ze ktoś nie chce dostawać nic? Co w takim razie byś zaakceptował? 5tysięcy? ale 6tysięcy już nie? Jak to działa u ciebie?

-Może nie wyśmiałeś i nie osobiście
-Już powiedziałem, że MOIM zdaniem w takich sytuacjach powinno oddawać się głos na polityka z którym poglądy masz najbliższe i przypominam, że służba zdrowia, zasiłki itd nie są związane z wyborami do europarlamentu.


@Simonini: wiesz, po tym co można usłyszeć w sprawie diet europosłów skutecznie obrzydzili mi te wybory...

-Czyli nie akceptujesz pensji 50k i nie akceptujesz tego ze ktoś nie chce dostawać nic? Co w takim razie byś zaakceptował? 5tysięcy?