Wpis z mikrobloga

Oj, wykopki, wykopki. Korwin sam się zbłaźnił, zamiast o gospodarce, podatkach itp. zaczął gadać o Ukrainie i Hitlerze, ale to oczywiście wina Olejnik, że JKM gada głupoty bez pokrycia.

Rozumiem, że każdy wywiad, w którym Krul powie coś głupiego to 'spiseg reżimowych mediów", tak? Mam wrażenie, że wielu wykopków stwierdziłoby, że wywiad był obiektywny i OK tylko wtedy, kiedy padałyby pytania w stylu:

Szanowny Panie Korwinie, dlaczego Banda Czworga #!$%@?ą jest?


ale mało który dziennikarz polityczny, obojętnie czy to u nas czy na zachodzie, głaszcze polityka po jajkach zamiast maglować go trudnymi pytaniami.

Korwin zrobił z siebie idiotę, winę za to ponosi tylko i wyłącznie on sam. Handlujcie z tym.

#jkm #korwin #knp #tvn24 #neuropa #polityka
V.....L - Oj, wykopki, wykopki. Korwin sam się zbłaźnił, zamiast o gospodarce, podatk...

źródło: comment_qAiBUmMWXKOK74y9CWsoXKQ5VtkCkZbV.gif

Pobierz
  • 21
@LibertyPrime:

ale mało który dziennikarz polityczny, obojętnie czy to u nas czy na zachodzie, głaszcze polityka po jajkach zamiast maglować go trudnymi pytaniami.


Z resztą muszę obejrzeć program żeby być obiektywny bo narazie sugeruję się tylko komentarzami. Ale jednak widze że większość jest w tonacji "wypadł suabo"
@LibertyPrime: Może cię zaskoczę, ale nie ma na świecie ani jednej telewizji, ani jednej gazety która jest obiektywna.

Pamiętam jakis wywiad w jakimś kucowym radiu przeprowadzany z Januszem. Pytania były mniejwięcej takie:

- Panie januszu powie nam pan coś o UPR? )janusz nawija z 5min)

- AHA rozumiem, a może teraz powie nam pan coś o... (janusz nawija kolejne 5min)

@kuba-czaja: @CreativePL: Kuce po prostu nie rozumieją tego, że JKM dostarczał taką dawkę lolcententu przez lata, że aż grzechem byłoby tego nie wykorzystać przez TV czy dziennikarkę , której nie po drodze jest z poglądami Korwina. I telewizji obiektywnej nie ma, dziwni mnie ten #!$%@? jakie to tvn nieobiektywne - nie chcę to nie oglądam i tyle. A , że lemingi traktują to jako źródło głównej informacji to inna sprawa
@ViZ_PL: Nie wiem czy oglądałeś tę samą debatę co ja, ale ja po obejrzeniu mam zupełnie inne wnioski. Pani Olejnik jawnie przekręcała słowa JKMa z przed paru lat imputując mu jakieś głupoty. Jedynym wyjściem było sprostowanie tego na antenie, albo równie dobrze mógł powiedzieć, że widzimy się w sądzie za oszczerstwa i zamknąć temat, alee...

Zaraz o czym to ja miałem :/
@ViZ_PL: Naprawdę jest jeszcze ktoś kto Korwina uważa za nieomylnego Boga? Niestety lubi on być kontrowersyjny a wiele z jego poglądów życiowych jest kretyńskie. Ja tam na KNP zagłosuje dla takich ludzi jak Wipler, Berkowicz, czy Dziambor, którzy mogą wreszcie w tym kraju coś zmienić.