Wpis z mikrobloga

#kononowicz Nowakowie się totalnie zaorali tymi kretyńskimi tłumaczeniami dla Faktu. Dawno nie czytałem takiej autodenuncjacji. Jeśli w podobnym tonie utrzymają się "wyjaśnienia" przed sądem (a wszystko na to wskazuje, bo w sprawach cywilnych wyglądało to podobnie), to tylko sobie dodatkowo zaszkodzą. I debesta, pozdro mleczny. #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mathiasso: No jedyne co zostało właśnie to czekać aż ich doprowadzą pod sąd, bo tu to i tak cały c--j z tych tłumaczeń, może i wyszły ich idiotyzmy ale artykuł wciąż przedstawia ich jako opiekunów co się nad nimi internet znęca.
  • Odpowiedz
@Mathiasso: artykuł całkiem dobry, bo prawie każdy argument Nowaków był gaszony przez dziennikarza, który prostował ich farmazony. Jedyne czego mi brakło to wyjaśnienie skuciatych że nie mają dochodowych biznesów, a Mariola studiuje prawo w swojej zaburzonej głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Denaturovsky: No tak średnio te farmazony były prostowane, wciąż wyszło że oni pomagają a ich hejtują, nie wspomniane nawet że biznes był nadzoworwany spod słowackiej granicy, bo ktoś kto sprawy nie zna mógłby pomyśleć że oni na miejscu tam byli.
  • Odpowiedz