Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy to prawda:

Ja zacząłem fotografować jako dowód w sprawie, że oddaję głos na UPR od 2007 roku, bo wyczytałem w 2005, że kilka osób oddało swe głosu na partię Korwina w jednej miejscowości (nie pamiętam nazwy), sfotografowali to, że głosują na nią, po czym na drugi dzień udali się pod lokal wyborczy sprawdzić wyniki, ile osób na daną partię oddało głos. Co się okazało, wyniki wyborów, które były wywieszone przed lokalem wyborczym, pokazały, że na partię Korwina - ówczesna Unia Polityki Realnej, oddało głos...0 osób!!! Słownie - ZERO!

Wówczas to zostało zgłoszone do PKW no i oczywiście Państwowa Komisja Wyborcza stwierdziła "nieprawidłowość", lecz ona, że tak się wyrażę, "nie miała wpływu na ogólnopolskie wyniki wyborów". Zatem to znaczyło, że wybory NIE zostaną powtórzone!

Pragnę
  • Odpowiedz
@WykopQ: Głosy są liczone przez cała komisję. Komputery dodatkowo tego nie liczą no bo niby jak? I już nie przesadzaj z tym fałszowaniem, byłem w komisjach jakieś 3 razy i takie coś było niemożliwe. Oczywiście pomijam kretynów którzy nie potrafią prawidłowo postawić krzyżyka
  • Odpowiedz