Wpis z mikrobloga

@botanicFTS: jakoś średnio do mnie przemawiają, do spotkałem się z opinią, że zawiecha potrafi kopać po pedałach. W jego cenie są lepsze dostępne zawieszenia.
  • Odpowiedz
@Abovd: slyszalem to samo co ty aczkolwiek w realu ta rama wyglada tak zajebiscie, ze nie chcialbym innej, mimo ze system zawiechy nie urywa d--y bo niby cztero zawias ale ulomnosc pracy jedno zawiasowca :p
  • Odpowiedz
@PanJakubek: nie mam pojecia, mialem okazje dosiasc tą rame i praca bardzo liniowa, tak jak kazdy gambler progresywna zawiecha nastawiona bardziej na profesjonalistów którzy wykorzystaja go w 100% przy skokach/trikach :p
  • Odpowiedz
@botanicFTS: Charakterystyka zawiechy przeciętna bardzo ale w tych czasach większe znaczenie na pracę ma nie charakterystyka a damper

Co nie zmienia faktu, że rama jest piękna, podobną linię chciałbym mieć w swojej
  • Odpowiedz
@PanJakubek: jezdzilem juz na wielu fullach i moge obalic troche twoja teorie :D najlepszą, najzajebistszą zawieche maja obecnie tuesy i to powie ci kazdy (oprócz tych "pro" co reprezentuja pewne firmy i nie moga skrytykowac swojego sponsora). ugina sie on niesamowicie, praca jest zajebista, podczas zjazdow w ogole nie czuc zmian polozenia jak to sie ma w niektorych fullach. koles od sklepu rowerowego w moim miescie ma tuesa 2013 i
  • Odpowiedz