Wpis z mikrobloga

#wypokteam #leagueoflegends No myślałem że już tego tagu nie użyje, ale po rozmowie z Headem (@kyuumeitai) stwierdziłem że może warto by spróbować reaktywować stary wypok team. Część teamu jest aktywniejsza niż była w momencie kiedy się rozlatywał w czym doszukuje nadziei na powrót. Dlatego wołam : @kyuumeitai @rhapthorne @morittto @nesti32 @Schnappi @F0rT3hW1n czy byliby chętni na powrót? Oczywiście z mniejszą częstotliwością gier. Oczywiście na resztę wykopków też liczę, bo małe szanse że każdy z wyżej wymienionej 6 się zgodzi (a nawet jeśli zgodzi się to i tak zostają 2 miejsca), dlatego każdy kto chce do nas dołączyć pisać do mnie. Dołączyć może prawie każdy (poza bronzami xD), kto ma tsa, dobre poczucie humoru i czas na 1-3 gier na tydzień (no i oczywiście nie ma kuca).
  • 22
@Kyuumeitai: A tak to istotne. Nie ma się co spinać jak zganczy Cie twój Twisted Fate i rzuci blue card w miniona ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie nikt z nas żadnym prosem nie był, większość z nas to przeciętniaki, ale dobre zgranie było naszą przewagą nad innymi :P