Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję słuchawek dousznych (ale nie dokanałowych!), z bardzo elastycznym kabelkiem - taki kabelek miały słuchawki od apple, niestety poza allegro nie ma szans ich nigdzie kupić (a chciałabym uniknąć allegro).

Dobrze by było się zmieścić do 100zł :)

#kiciochpyta #sluchawki
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@WinyI: bo są dla mnie bardzo niewygodne, poza tym one nie mają wygłuszać otoczenia, jak chce sobie posłuchać fajnej muzyki na fajnych słuchawkach to mam od tego akg, tu potrzebuję zwykłe słuchawki, tylko żeby miały ten elastyczny kabel
  • Odpowiedz
bo są dla mnie bardzo niewygodne,


@blackdkiwi: też tak miałem, ale dobrze dopasowałem wkładki i szybko się przyzwyczaiłem.

poza tym one nie mają wygłuszać otoczenia,


@blackdkiwi: I nie denerwuje Cię jak idziesz ulicą/jedziesz autobusem i wszystko dookoła przebija Ci się przez słuchawki?
  • Odpowiedz
@kicioch: słuchawki Apple (te nowe EarPody co ktoś tu wkleił) możesz kupić np. w iSpocie w GK, jak byś chciała od razu kupić i akurat jesteś w Krakowie, no chyba że jakieś inne sobie wybierzesz
  • Odpowiedz
  • 0
@WinyI: pewniej się wtedy czuje ja słyszę wszystko dookoła, pracuje w samym centrum Krakowa i muszę się przedostawać przez tłumy ludzi i rowerzystów debili więc jest to dla mnie po prostu lepsze
  • Odpowiedz
  • 0
@Pzanty: no właśnie standardowy jest taki sztywny bardzo a te od apple miały dosłownie taki jak masło, dopasowywały się do twoich ruchów, mam inne słuchawki od Panasonic i mają tak sztywny kabel że co zrobię gwałtowny ruch to mi wypadają z uszu
  • Odpowiedz