Wpis z mikrobloga

Słuchajcie co się u mnie teraz #!$%@?ło to ja totalnie nie xD Mieszkam razem z kumplem Sebą i dwoma loszkami, Seba do jednej ma bardzo mocne uczucia ale stuleja u niego wąska i robi podchody tylko jak stulejsyn xD ALE CO DZIŚ: Seba kupił nowego LAPTOKA (wow tyle giba, motzne rdzenie, taka matryca) i siedzi w se w pokoju i ryje w niem a loszki miały jechać do dome na weekend. No a ja siedzę sobie w kuchni i szamie nalesniki z nutellą a tu nagle wchodzi jedna (ta co Seba lubi), więc pytam się "Karyna, a ty czo miałaś jechać" a ona że spóźniła się na pociąg i jutro pojedzie, to gadka szmatka i pytam w końcu "lol a widziałaś jakiego Sebacz ma LAPTOKA nowego?" a on że nie i poszła do niego do pokoju zobaczyć xD I nagle hurrrr charch krzyk "Jeżu!" i lece jak szalony zobaczyć czo jest xD A tam Karyna ucieka, Sebacz podciąga portki, LAPTOK i biurko normalnie OBRZYGANE, czaicie? xD Sebacz trzepał i nie słyszał a jak weszła to SZOK tak się wystraszył że się zerzygał xD Szanse na związek -2000 xD Siedze teraz w kuchni i szamie dalej naleśniki, oni w pokojach tak motzno pozamykani, a ja co chwile śmiecham głośno a nutelli jeszcze czały słoik xD Daje #coolstory i taguje #heheszki
  • 13
  • Odpowiedz
Siedze teraz w kuchni i szamie dalej naleśniki, oni w pokojach tak motzno pozamykani, a ja co chwile śmiecham głośno a nutelli jeszcze czały słoik


w szafce mam czipsy i batony xD xD
  • Odpowiedz