Wpis z mikrobloga

Chodzę na Widzew od ponad 10 lat i chyba to będzie 3 spadek w karierze... Ten będzie mnie chyba najbardziej bolał bo nie widać nawet swiatelka w tunelu na jakieś postępypóźniej. Widzew za Cacka upada na totalne dno. Jak wyladujemy w IV lidze i Cacek ucieknie jak szczur z tonącego statku to chłop może się nie pokazywać w Łodzi do końca życia. Szykują się smutne czasy

#widzew
  • 5
  • Odpowiedz
@miguelpl90: Ja po meczach z Koroną i Cracovią uwierzyłem w utrzymanie. Teraz ta nadzieja ponownie się rozwiała i to z wielkim bólem. Taki emocjonalny roller coaster;-/ Strasznie irracjonalnie myślę jeżeli chodzi o Widzew. Cały czas mi się wydaje, że wszystko będzie dobrze i za jakieś 5 lat zagramy na nowym stadionie w pucharach europejskich.
  • Odpowiedz
@pasikor: Widzew ma ogromny potencjał (duże miasto, dużo kibiców, historia) i ktoś na pewno by się znalazł.

@miguelpl90: Widzew to kibice. Zbyt dużo ludzi kocha ten klub, żeby popaść w jakąś ligową otchłań na ileś tam lat. Poza tym wiesz, nadzieja umiera ostatnia. Skoro piłkarze muszą wierzyć i walczyć do końca to my też musimy.
  • Odpowiedz