Wpis z mikrobloga

@jordanos: Ej jak mam właściwie obstawiać Twoje mecze? Nie ukrywam jestem #januszebukmacherki ale wygrałem bon na BAHa to obstawiam sobie :P Dwa razy korzystałem z Twoich typów i wkleiłem je do jednego kuponu na system i raz miałem 6/9 drugi raz 7/9 i byłem plus kilka złotych. I tak mam to robić czy na każdy z meczy pojedyńcza stawka za dużą kwotę?
@ThrashMetal: ja gram każdy mecz jako singiel, czyli zakład pojedynczy i każdy za taką samą stawkę :) możesz sobie oczywiście wybrać jaki mecz Ci bardziej pasuje, ale wtedy nie będziesz miał takich statystyk, bo niech np. dzisiaj CSKA zremisuje, a reszta nie wejdzie, no to ja będę na minimalnym plusie, a Ty na minusie, ale to nie jest przymus, bo da się zrobić swoją dodatkową analizę do tego i tak jak
@avruk: graj każdy typ za 1j swojego budżetu, czyli tyle ile możesz przegrać, jeżeli chcesz to grać w ogóle, przypominam, że to są typy analizowane przez program, ja je selekcjonuje i dodaje te, które są warte zaufania, także to są testy, które mam nadzieje okażą się dobre (póki co tak jest), jeżeli wszystko ładnie się potoczy to na przyszły sezon będę miał płatną wersję tego programu i będzie ostrzej :P