Wpis z mikrobloga

#coolstory #wzruszajacehistorie #niejezdzepoalkoholu

Jestem gdzieś....

Mamo, wyszłam ze znajomymi. Poszliśmy na zabawę i cały czas myślałam o tym co mi mówiłaś zanim wyszłam: "nie pij jak będziesz prowadzić..."

Dlatego piłam coca colę. Byłam dumna z siebie, dlatego że posłuchałam Twojej rady i byłam jedyna spośród moich znajomych trzeźwa.

Tak zdecydowałam i Twoje słowa były dla mnie święte.

Kiedy zabawa się skończyła ludzie zaczęli wsiadać do swoich samochodów (nietrzeźwi).

Ja wsiadłam do swojego i byłam pewna że jestem w stanie prowadzić bo nie piłam alkoholu.

W tym momencie nawet nie zdawałam sobie sprawy co mnie czeka...

Coś naprawdę strasznego...

...teraz jestem tutaj, leżąc na ziemi i słysząc głosy i krzyki policjantów.

chłopak który kierował samochodem był kompletnie pijany...mamo dźwięki są tak daleko...! moja krew jest wszędzie, staram się być twarda i trzymać się żeby nie płakać. Słyszę głos lekarza, "ta dziewczyna nie przeżyje..."

Jestem pewna mamo, że ten chłopak który doprowadził do wypadku nie chciał źle...

Ale dlaczego on pił, a to ja mam umrzeć?...dlaczego to życie jest takie niesprawiedliwe mamo?...dlaczego ludzie to robią wiedząc że mogą zniszczyć czyjeś życie....mój ból jest straszny w tej chwili, tak jakby ktoś wbił we mnie setki ostrzy...Mamo powiedz mojej małej siostrzyczce żeby się nie bała, Tacie żeby był twardy i proszę Cię mamo odwiedź tego chłopaka i powiedz mu to samo co mówiłaś mi.

Może jakby jego rodzice mówili mu to co Ty mamo, dzisiaj bym żyła...mój oddech słabnie z każdą chwilą...mamo boję się...

Są to moje ostatnie chwile i czuję się naprawdę sama...bardzo bym chciała żebyś była teraz przy mnie w tej chwili...w chwili w której umieram tu na ziemi...

Chciałabym Ci tyle powiedzieć mamo, bardzo Cię Kocham mamo...przyrzekam być Twoim aniołem stróżem...takim jakim Ty byłaś dla mnie.

Do widzenia mamo.
  • 2
@Spake: Bardzo dobre. Właśnie tak myślą niektórzy: "Mało wypiłem, nic mi nie będzie". A co z myślą o innych, którym można zrobić krzywdę prowadząc będąc nietrzeźwym? Szkoda tylko, że tym kierowcom nie da się przemówić do rozsądku.