Wpis z mikrobloga

Przeglądam te auta na allegro i do chodzę do wniosku, że wszystkie teraz auta są jakieś bez duszy, większość klepią tylko po to, aby zgadzał się hajs. Motoryzacja niby męska, a dizajn co raz to bardziej spedalony, okrąglutkie kształty niczym matka w ciąży. Nie mam na myśli tutaj ferrari i innych marek za pół miliarda.

Jestem młodym człowiekiem, nie robię dużej ilości kilometrów, ale jako facet bardzo motzno lubię auta i motoryzację. Tak zastanawiam się, gdybym miał kupować drugie auto w życiu, a będzie to niebawem, to nie wiem czy nie szarpnę się na coś z lat 90.

(a gadanie, że będzie to padło do remontu kapitalnego, wymiana wszystkiego co się da + koszty na flaszkje [bo umre z #!$%@? się, bo co chwilę będę grzebać] OFICJALNIE!


#motoryzacja #filozoficznerozkminy #rozkminy ##!$%@?
  • 11
  • Odpowiedz
to nie wiem czy nie szarpnę się na coś z lat 90.


@cansio: Ja właśnie szukam takiego samochodu i... No nie da się. O ile silniki to stare Diesle i są sprawne, to blacharka i podwozie...


  • Odpowiedz
@cansio: z lat 90 godne uwagi jest audi 80 kombi. Samochód ponadczasowy w każdym calu, a do tego wybitnie trwały. Na dobrej drodze prezentuje się świetnie.
  • Odpowiedz
@ArRog: 10k / 12k zależy od wielu czynników, ale nie spieszę się jeszcze z kupowaniem, bo mój wieśwagen jeszcze jedzie. Zdaję sobie z tego sprawę, że będę musiał włożyć trochę kasy i pracy. Głownie zależy mi na zdrowej budzie i jako tako silniku, reszta do ogarnięcia (nie mam bachorów, dziewczyny, więc kasa będzie... a uratowanie, podtrzymanie klasyka w dobrych rękach zawsze na +).

@anonim1133: A ile masz pieniążków ?

@
  • Odpowiedz
@anonim1133: Citroeny miały ocynk i ogólnie dobre zabezpieczenie antykorozyjne, więc naprawdę nieźle znoszą upływ czasu a z lat 90tych możesz kupić np. Xantię X2. Znajdzie się coś dobrego i w dieslu i w benzynie. Przy takim budżecie, mógłbyś przebierać w tak zwanych "igłach", nawet od pierwszego właściciela (w Niemczech, zobacz na mobile.de) i jeszcze by ci dużo zostało, nawet, jeśli sprowadziłbyś ją z Niemiec.

W dobrym stanie, auto naprawdę fajne, dobrze
white_duck - @anonim1133: Citroeny miały ocynk i ogólnie dobre zabezpieczenie antykor...

źródło: comment_02PdwPD8Z9kL6Mzk9IvWYIKziXVmJ7lJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz