Wpis z mikrobloga

@franek1234: Żenada to Twoje wpisy. Dodajesz tylko spam o AIP, obrażasz każdego kto wskazuje wady lub pisze o konkurencji.

Z "twój startup" nie miałem styczności, bo AIP mnie skutecznie oduczyło kombinowania z inkubatorami - to co się tam dzieje to jakaś masakra jest i podejrzewam, że w innych jest zupełnie tak samo.
  • Odpowiedz
@bmbcz01: dodaję o wszystkich inkubatorach i wszystkim ciekawym co się dzieje w świecie startupów, że najwięcej dzieje się przy okazji AIP to nie moja wina: wypuszczają dużo fajnych startupów, piszą o tym na blogu inkubtory.pl, inwestują, robią ciekawe inicjatywy, nie zaprzeczysz chyba? podeślij jakiś ciekawy link o konkurencjach AIP, jakiś kanał gdzie share'ują ciekawostki to chętnie dodam
  • Odpowiedz
@franek1234: usuń konto. tak się nie robi marketingu. chcesz, żebym uwierzył, że wchodzisz na wykop raz na dwa tygodnie, żeby przejrzeć tagi #aip i #startup, dodać gówno warte znaleziska (oczywiście spam tylko o AIP z którego ponad 90% nie wchodzi na główną) i poobrażać konkurencję, ale w żadnym wypadku nie jesteś z nimi związany? Nie wiem co sobie myślisz o wykopkach, ale traktując nas jak idiotów daleko nie zajdziecie.

Załóżcie
  • Odpowiedz
A twój argument jest inwalidą, bo masz multum źródeł informacji o startupach spoza AIP. Mamstartup, innpoland, choćby kickstarter. 5 minut w guglach i znajdę Ci jeszcze 10 serwisów, ale nie będę się wysilał dla ciebie.


@franek1234: większość wrzucam z innpoland, itd.
  • Odpowiedz
@franek1234: wrzucasz tylko wpisy o inkubatorach (raz tylko wrzuciłeś duplikat o Balcerowiczu). Na mirko piszesz też tylko o inkubatorach. Nie uzupełniłeś nawet profilu. Nadal będziesz utrzymywał, że nie masz nic wspólnego z AIP? Przecież jesteś śmieszny. Nie widzisz, że robisz z siebie idiotę? Nie wiem skąd oni cię wytrzasnęli, ale tak bezrefleksyjnej osoby jeszcze w swoim życiu nie widziałem.

Wykop to nie tylko spam linkami. A wrzucasz z innpoland, bo macie
  • Odpowiedz
@bmbcz01: spójrz na swoje wpisy najpierw... z błahego powodu zacietrzewiłeś się, daj na luz, w żaden sposób Cię nie zaczepiałem, ani Ciebie ani nikogo innego nie obraziłem, w żadnym przypadku nikogo nie oszukałem, nie napisałem nieprawdy, jak rzep psiego ogona czepiłeś się jakichś błahych spraw: braku opisu profilu, itp. Odczep się, jeśli chcesz to pisz do prezesa wykopu, do prezesa AIP, niech mnie usuną jeśli uważasz, że robię coś nie tak
  • Odpowiedz
@franek1234:

jeśli chcesz to pisz do prezesa wykopu, do prezesa AIP, niech mnie usuną jeśli uważasz, że robię coś nie tak lub jestem z nimi powiązany


Bialkova w to nie mieszaj. A w dupie mam prezesa AIP i usuwanie ciebie z ich firmy. Wolę, żebyś usunął konto.

Jeśli w którymś poście Cię jednak oszukałem, obraziłem lub wprowadziłem w błąd to napisz konkretnie


No to piszę przecież cały czas. Wprowadzasz w błąd
  • Odpowiedz
@bmbcz01: jak Cię inkubator oszukał to wyjaśniaj bezpośrednio z nim, przecież ktoś za to odpowiada, jest tam chyba jakiś zarząd albo zgłaszaj do uoikik czy jakiegoś ministerstwa, po co się żalisz mi i innym, przecież to nie jakiś cinkciarz, który wziął od Ciebie kasę bez żadnych dokumentów i się rozpłynął, a od 15 lat działająca firma, z której usług korzysta pewnie co roku tysiące klientów, wielu napewno zadowolonych. ja bym tak
  • Odpowiedz
@franek1234: Słuchaj mistrzu. Nie wiem czy jesteś takim orłem intelektu, czy jakieś inne problemy, ale jesteś już ekstremalnie śmieszny.

1. Ja się nie żalę, ja piszę co było nie tak z inkubatorami. Bo chcę i już. Możesz się #!$%@?ć, takie twoje prawo, ale tylko szkodzisz tematom, które zakładasz.

2. Nic mnie nie obchodzi co ty byś zrobił na moim miejscu. Ale to kompletnie nic. I daruj sobie te rady, bo jesteś
bmbcz01 - @franek1234: Słuchaj mistrzu. Nie wiem czy jesteś takim orłem intelektu, cz...

źródło: comment_LMUcMHrirMVSJrHwX5yLMY5AdahlpzqW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bmbcz01: Mądrości Narodów oświeć mnie :). Powtarzam więc jeszcze raz co jest złego w pytaniu "który inkubator przedsiębiorczości w Krakowie najlepszy"? Każdy inkubator przecież ma swojego dyrektora i zespół: jeśli w W-wie np. nie pasuje Ci obsługa i ludzie na AIP SGH to idziesz na SGGW, itd. jeśli nie pasuje Ci lokalizacja sggw to zmieniasz na politechnikę czy uw, w jednym inkubatorze ludzie aip robią wszystko za Ciebie, w drugim musisz
  • Odpowiedz
@franek1234: Ale ja się o ciebie nie martwię - #!$%@?łeś? Ja Cię po prostu wkurzam, żebyś zrezygnował ze spamowania. Tak ciężko to zrozumieć?

Po co mam się martwić o moją reputację na anonimowym portalu ze śmiesznymi obrazkami?

Nigdy nie napisałem "usuń to", pisałem usuń konto (umiesz czytać?). A jak nie wiesz o co mi chodzi to znaczy, że masz jakieś problemy z abstrakcyjnym myśleniem.

Już kilka razy obnażyłem twoje kłamstwa. Dalej
  • Odpowiedz