Wpis z mikrobloga

@goblin21: Tak, mamy to już w planach. Z tym, że adres ten nie będzie wysyłany odbiorcy - wiadomo, większa niespodzianka.

A jedynie w razie jakichkolwiek przedłużeń. :)

@Wykopaliskasz: Ok. Słuszna uwaga. Myślisz, że ludzie powinni mieć wtedy możliwość brania udziału i tutaj i tutaj? Czy tylko w jednej z dwóch?
@GrabkaMan: Myślałem, żeby było tak jak w tej edycji. Jeśli ktoś chce, to wybiera konkretnie kategorię, a jeśli nie, to losowo.

Czy może chodziło Ci o to, że ktoś może wziąć udział w obu jednocześnie i robić dwie paczki? W tym przypadku to nie mam do końca zdania. Chyba mogło by być.
@GrabkaMan:

Jeśli ktoś ma ochotę połączyć DIY i normalną, to w sumie w czym problem?

Wydłużyć czas na przygotowanie paczki - zamiast 2, 3 tygodni, do np. 6. Odszedłby w większym stopniu problem z przedłużeniami.

Przypomnieć i w jakiś sposób zaakcentować, że główna idea to list, a prezent ma pełnić rolę dodatku. Głównie chodzi o rozczarowanie osób paczkami, które zapomniały, że właściwie nie dokładnie o to chodziło.

A odnośnie olewania deklaracji
Wydłużyć czas na przygotowanie paczki - zamiast 2, 3 tygodni, do np. 6. Odszedłby w większym stopniu problem z przedłużeniami.


Przypomnieć i w jakiś sposób zaakcentować, że główna idea to list, a prezent ma pełnić rolę dodatku. Głównie chodzi o rozczarowanie osób paczkami, które zapomniały, że właściwie nie dokładnie o to chodziło.

@jak_to_mozliwe: Naprawdę uważasz, że miesiąc to mało czasu?

Wszędzie jest napisane, że głównie chodzi o list, ale dobrze. Będziemy
@GrabkaMan: To problem, który mnie nie dotyczy (bo moja paczka była genialna, Pozdrawiam @Kressska), ale wiem, że wiele osób narzekało na niski poziom wykonania paczki. Proponuję, aby zaostrzyć kryteria co do akceptacji zdjęć. Wiem, że jest to troszkę pracy + jest to trudne do określenia, ale nic się nie stanie, jeśli dacie sobie czas na sprawdzenie i akceptacje np. 4 dni od zamknięcia odbioru zdjęć.

Dodatkowym pomysłem, jest przewidziany termin
Proponuję, aby zaostrzyć kryteria co do akceptacji zdjęć


@Psychopatologia_stosowana: Teraz będziemy częściej korzystać z punktu 9 regulaminu.

9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odrzucenia zdjęcia przesyłki jeśli wzbudzi ono ich wątpliwości, np. czy obdarowana osoba ucieszy się z prezentu, czy nie będzie on dla niej obraźliwy.


Mogę Ci podesłać kilka zdjęć i mi powiesz, co o nich sądzisz. To nie jest takie łatwe. W ogóle.

jeśli dacie sobie czas na sprawdzenie
@GrabkaMan:

1. tak jak już wspominano - niech obligatoryjne będzie podawanie numeru nadania paczki (ja wysłałam Wam skan nadania do paczkomatu, zajęło mi to pół minuty, więc się chyba da :P) - wtedy przy jakichś wątpliwościach będzie można szybko spojrzeć co się dzieje z paczką

2. możliwość wybrania dowolnego paczkomatu, a nie przypisanego do miejscowości :/ miałam ten problem, że mój adres stacjonarny był 80km od paczkomatu w którym chciałam odebrać