Wpis z mikrobloga

@GrabkaMan:

1. nie mam pomysłu i nie chcę przekombinować.

2. może znacznie większa rola listu, a prezent jako opcja do wysłania. Opcja szczególnie dobra dla osób mających dwie lewe ręce.
  • Odpowiedz
2. Jak powinna wyglądać kolejna edycja Wykopoczty?


@GrabkaMan: mówiłam 100 razy, powtórzę po raz kolejny - jesli zrobicie dwie edycje (w sensie DIY i regionalne) albo więcej, dajcie mozliwość brania udziału w obu. Zresztą najlepiej robić wykopaczki bez żadnych z góry zaplanowanych pomysłów typu regionalna czy coś. Czyli wrócić do tego, co było :-).
  • Odpowiedz
@GrabkaMan: Weryfikacja paczek Diy. Wytłumaczenie co się zrobiło. Jak ktoś wyśle komuś ksero czegoś albo jakiś wydruk lub inne tego typu rzeczy to nie przepuszczać. Ewentualnie wywalać z zabawy. Wiem że trudno by było. Diy to jest coś co się własno ręcznie robi z poświęceniem z widocznym nakładem pracy a nie cos co się zrobi w minutę na #!$%@?.
  • Odpowiedz
Jak ktoś wyśle komuś ksero czegoś albo jakiś wydruk lub inne tego typu rzeczy to nie przepuszczać.


@nokash: Nikt takiego czegoś nie wysłał. : ) Przynajmniej nie było tego na zdjęciu. :)
  • Odpowiedz
@GrabkaMan: Co ty gadasz a ta słynna kserówka jakiejś książki? Obserwowałem wszystkie paczki i trochę się trafiło tego. Zreszta co byście nie zastosowali to i tak trole się trafią. Ktoś kto na ostatnią chwilę coś w 5 minut zrobi albo apropos listu to napisze 3 zdania na kompie i wydrukuje....Na kogoś i tak to trafi.
  • Odpowiedz
@nokash: Mam Ci wysłać zdjęcie weryfikacyjne tamtej paczki?!

Każdy na zdjęciu załączał list. I każdy, kto miał krótki list miał odrzucenie.

Nie wmawiaj mi, że nie znam się na tym, co robię. : )

Cały regulamin ja układałem. Zasady tej edycji ja akceptowałem. Więc nie wmawiaj mi, że coś źle zrobiłem. :)
  • Odpowiedz
@GrabkaMan: Nie mówię że źle robisz. Powtarzam. Doceniam i nie tylko ja pewnie że tyle dobrego robicie ale ciągle są jakies problemy czy techniczne czy jakieś inne. Ustalcie sobie co dla kogo oznacza DIY. Albo umieścić odnośnie tego punkt w regulaminie. Czym jest DIY i jakie macie oczekiwania.Bo jak takie rzeczy mają przechodzić typu ksero albo coś na kartce napisane długopisem to powtórze się że zwinę kulkę papieru i powiem
  • Odpowiedz
@nokash: Rozumiem. Ale tak, jak napisałem wyżej. Rzeczy typu ksero czy jakaś kulka nie została i nie zostanie zaakceptowana jako DIY.

Nie chcemy też uściślać tego terminu, by nie ograniczać jakoś pomysłowości ludzi. :)
  • Odpowiedz