Wpis z mikrobloga

@elcor: Po prawej strony od kasy jest wejście do toalet oraz pokoiku dla autobusiarzy i tramwajarzy, gdzie sobie można posiedzieć i zrobić herbatę (choć to bardziej dla kolegów co po szynach jeżdżą, bo na 75 i 74 nie ma opcji, żeby sobie tam zrobić postój). Są też oczywiście toalety. A bliżej ulicy jest poczekalnia dla pasażerów, chociaż mało kto z niej korzysta, z tego co widzę.

@pr0skater00: Tak,
  • Odpowiedz
@elcor: Chciałem Ci narysować schemat, ale jako iż dopiero co do domu wróciłem (od 5:40 na nogach), choć pracę skończyłem o 14:30, to mi się bardzo mocno nie chce ;P Mam nadzieję, że wytrzymasz. Chyba, że jutro się przypomnisz :>
  • Odpowiedz
@MrFafik: Stary, dzięki. Nie zawracaj sobie tym nawet głowy :d

Jeszcze takie pytanie. To prawda, że jak skręca się autobusem, to z pozycji kierowcy wytworzone jest uczucie takie jak na jakimś rollercoasterze spowodowane tym, że ten kadłub kierowcy znajduje się przed oponami autobusu?(mam nadzieję, że wiesz o co chodzi)
  • Odpowiedz
@elcor: Jeżdżenie autobusem samo w sobie jest mega :D Ja to uwielbiam. Choć w sumie... Jak tak sobie siedzę z przodu to mam wrażenie czasem, że jadę tak, że ludzie się tam zaraz poprzewracają i pozostawiają ręce na poręczach, ale jak patrzę w lustro to wszyscy niewzruszeni z p---r fejsami się delikatnie gibią.
  • Odpowiedz
@elcor: Nie ma sensu zabawa w wyrabianie, bo i tak nie ma takiej opcji. Ja tnę od razu na skos, w sumie tak jak to się jechało za dawnych czasów, zanim zrobili rondo :P
  • Odpowiedz