Wpis z mikrobloga

@SirBlake: w sumie dziwie sie temu co mowil w 2009. Kurski, Olejniczak i masę nonameów ma w centrum Wawy wielkie bilboardy ze swoimi gębami na co drugiej kamienicy. A przecież za darmo ta propagannda nie wisi. Więc o ile chce być skuteczny, kasa jest mu potrzebna
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: kolego, nie jestem związany z knp ani korwinem i nie będę Cie lizał po tyłku żebyś na nich zagłosował, a wydaje mi się, że chyba tylko to by mogło pomóc skoro merytoryczne argumenty cie nie przekonują :)

Żyj i żryj dalej :)
  • Odpowiedz
@h3lloya: Tak, bardzo merytoryczne. Propsy dla Berkowicza, ale Korwin się skompromitował tymi wypowiedziami. Poza tym nieważne, czy jesteś w strukturach, grunt, że jesteś kucem, o czym najlepiej świadczy ostatni akapit :)
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Czemu na siłę patrzysz komuś do portfela? Przecież to żałosne, co piszesz.

PE to ma być miejsce, w którym wszyscy liżą się po jajach i śpiewają pieśni pochwalne na rzecz Unii? To po co on by był (chociaż i tak zbyt ważnej funkcji on nie pełni...)?
  • Odpowiedz
@SirBlake: @Wojt_ASR:

"Wszyscy kandydaci umieszczeni na pierwszych miejscach notarialnie zrzekają się swoich uposażeńw PE na rzecz wybranej przez siebie Fundacji lub innej instytucji społecznej "

RM: Rozumiem, że pan jako eurodeputowany na znak, iż nie jest kolejną świnią przy korycie, zrezygnuje z diety?

Wszyscy się mylicie, żaden z was nie ma racji. dieta ≠ uposażenie
  • Odpowiedz
@kemek: Ale nie sądzisz, że ktoś, kto otwarcie krytykuje osoby, które żyją z polityki, na fali popularności postanawia wykorzystać szansę ustawienia się do końca życia?

W tej chwili Korwin jest dla mnie

kolejną świnią przy korycie
  • Odpowiedz