Wpis z mikrobloga

@franekfm: Rozumiem, że kasa, która będzie im przysługiwać pójdzie na jakieś fundacje, może organizacje, które walczą z Unią, zgadza się? No bo przecież to byłoby obłudne, jednocześnie tak tę Unię piętnować, a z drugiej strony nie widzieć nic złego w tym, żeby, między innymi Polacy, opłacali gigantyczną jego/ich, gigantyczną pensję.
  • Odpowiedz
@franekfm: Zatem propsy dla niego, ale jeden Berkowicz kandyduje, czy jest jednak więcej kandydatów? Poza tym z miejscem nr 2, to on raczej niewiele ryzykuje. Czy wszystkie jedynki podpisały podobne oświadczenia?
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: (#) kasę jaką KNP dostanie z UE wykorzysta na organizowanie spotkań z ludźmi oraz kampanię edukacyjną dotyczącą gospodarki i wolnego rynku, czyli NA WALKĘ Z SOCJALIZMEM
  • Odpowiedz
Zatem propsy dla niego, ale jeden Berkowicz kandyduje, czy jest jednak więcej kandydatów? Poza tym z miejscem nr 2, to on raczej niewiele ryzykuje. Czy wszystkie jedynki podpisały podobne oświadczenia?


@Wojt_ASR: Z tego co się orientuję, to do tego celu m.i.n zostało powołane Stowarzyszenia Na Rzecz Wolnego Handlu.

Jeżeli chodzi o wpłaty na konto partii - AFAIK istnieje limit tego, ile może wpłacić pojedyńcza osoba, w ciągu
  • Odpowiedz
Tak tylko zostawię:

Janusz Korwin-Mikke w 2009:


"Tak - jest prawdą, że juz chyba dwa miesiące temu zgodziłem się - z niechęcią, bo jestem przeciwnikiem startu na serio w wyborach do PE oraz personalnie bycia w PE - na start do PE"


"Wszyscy
  • Odpowiedz
@franekfm: Pytam o kandydatów, nie o KNP jako partię, nie o jakieś ochłapy.

@LibertyPrime: Z tymi ogromnymi zasługami to pls. Poza tym skutecznym politykiem nigdy nie będzie, bo np. wychwalaniem Pinocheta to myślę, że wiele osób, w tym mnie, mocno do siebie zraził.

@SirBlake: Dzięki, właśnie na to czekałem :)
  • Odpowiedz
JKM: Naturalnie, że tak! Dlaczego wszyscy mieliby brać diety, a ja nie?


@SirBlake: no i co z tego? Bierze diety i przekazuje je na jakiś cel.

Mógłby wg Ciebie nie wziąć diety i przekazać ją na jakiś cel?XD
  • Odpowiedz
Poza tym z miejscem nr 2, to on raczej niewiele ryzykuje.


@Wojt_ASR: coś tam ryzykuje - nr 1 to mało wyróżniający się Stanisław Żółtek, który jest jedynką głównie za zasługi dla UPR i KNP
  • Odpowiedz
@franekfm: Nikt nie ma takiego potencjału do finansowania społecznościowego w Polsce jak JKM i KNP. W dużej mierze ten potencjał jest zmarnowany. Tylko do tego potrzeba pomysłu, ale dopóki w KNP za marketing i finanse odpowiadają ci ludzie co teraz, to raczej nie ma co liczyć na zmiany.
  • Odpowiedz