Wpis z mikrobloga

@vajroos: Ze kazdy mieszal mnie z blotem, ze daje photoshopy itd, bo to nierealne by tak grac i wygrywac. Nagle gdy inna osoba tak zaczela robic to wszyscy tak graja i ah hura hop. Wykop jest pelen hipokryzji xD
@Nunino: tez pamietam, ale wiesz jak mirasy widza juz tysiaki ze ktos wyplaca to z nich super cebula wychodzi i graja te same typy .Ja gram swoje typy ale sposob identyczny.Jak @Oskarek89 #!$%@? tysiaka to splynie po nim, ja bym byl chory caly tydzien :D
@Nunino: @bet365 @vajroos: To jest dobry sposób na zarabianie. Ale do pewnego momentu, trzeba umieć przystopować, te obstawianie po 3-ech kuponów na raz to już lekka przesada. Wiadomo, że któryś mecz sie zakończy 0-0, albo nawet taka radwańska może przegrać 6-1. Ale faktem jest, że ludziom ciężko sie opanować, bo można mieć więcej i więcej. Jeżeli ktoś ma mocną psychikę i trzyma się z góry założonych zasad to jak najbardziej
@kufeleklomza: dokladnie trzeba miec swoje zasady i taktyke grania ja np nie gram zadnych underow bo bramka moze pasc z byle gowna. Przyklad z wczoraj z obserwacji 0-0 do przerwy w meczu Hannover - Freiburg akcji praktycznie zadnychi.W drugiej polowie wynik 3-2.
@bet365: słuszne słowa, bezpieczniejsze (statystycznie) i znacznie lepiej płatne są overy. No i trzeba mieć świadomość, że kurs ponad 1.3 to już gamblerka przy tym systemie i lepiej zagrać 5 x 1.07 niż rzucać się na wielkie kursy.