Wpis z mikrobloga

@Paxtorn: @Szklanka_dykty: no to jednak lipa :) ja też się wziąłem dzisiaj za to niedawno dopiero i trochę ciężko idzie;) byłem właśnie na tym forum i myślałem, że się wszyscy gdzieś przenieśli:) tak samo na grupie dyskusyjnej google...
no ja zdążyłem wysłać na szczęście :) a z konsultowaniem to super pomysł:) jeśli chodzi o trudność to ciężko ocenić bo pierwszego HW nie robiłem bo przespałem;)
@Szklanka_dykty: @rbrck: Druga część była stanowczo trudniejsza niż ta pierwsza i w paru miejscach miałem wrażenie dwuznaczności, np na pytanie jak Jane dzwoni by zgłosić alarm i pytamy jakie prawdopodobieństwo ma zdarzenie "złodziej", które węzły są zapytania, ukryte i dane. No to wydawało mi się, że skoro wiadomo, że dzwoni przez alarm to alarm jest dany a nie ukryty. ;-) Ogólnie w paru miejscach na quiazach początkowo zupełnie inaczej zrozumiałem
Choć właściwie to nie wiem czy mi się uda w ogóle zająć na czas HW3 bo akurat na weekend do Warszawy jadę, a w tygodniu nie za bardzo mam jak przejrzeć wykłady...
@Paxtorn: ja też miałem dwa: w piątym również zaznaczyłem 4x "no", a druga to jakiś głupi błąd w dodawaniu:w ostatnim zadaniu źle dodałem węzły... :-)