Wpis z mikrobloga

@Baron_Al_von_PuciPusia: może odnieś się jakoś konkretnie, a nie jak niepełnosprytny dzieciak, chcący przyśmieszkować. Znam tekst Winnickiego o liberalizmie, ale jednocześnie moi znajomi ze studiów powiązani z RN, to ludzie poglądowo niemalże nie różniący się od Bosaka. Gdybym miał pewność, że tam wszyscy maja takie poglądy, to głosowałbym na RN, a nie na KNP.
  • Odpowiedz
@George_Patton: Nie, zwyczajnie opisuję jak się ma stan rzeczy. RN gospodarczo wykazują znaczącą chęć ingerencji państwa w pewne sprawy związane z gospodarką i społeczeństwem. To zaprzeczenie liberalizmu w jednym i drugim przypadku.

Oczywiście mordy sobie wycierają dobrem państwa i narodu, ale w rzeczywistości wykazują chęć uciskania wolności i możliwości wyboru jego obywateli.
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: a wiesz czym jest socjalizm? Mówią o uspołecznieniu środków produkcji? Mówią o nacjonalizacji przedsiębiorstw, budowaniem państwowych przedsiębiorstw? Znajdź mi takie słowa w ich programie, bo po prostu łżesz.

Cóż, obywateli chcą u uciskać tak jak i inne partie głównego nurtu, wiec gdyby nie KNP, to nie wahałbym się przed wyborem ich.
  • Odpowiedz
@George_Patton: (#) do mnie nie przemawia organizacja, której najwięcej aktywności, to niszczenie mienia publicznego, protesty przeciw "homopropagandzie", gender (choć chyba nikt tam nie wie co to jest), Grodzkiej itp. To wygląda co najmniej niepoważnie.
  • Odpowiedz
@maciejkack: masz dowody na to, że członkowie MW, UPR, bądź ONR niszczyli mienie publiczne? To było działanie kiboli, ale nie członków RN.

@Baron_Al_von_PuciPusia: mówisz o jednym postulacie mocno lewicowym, ale to za mało by kogoś nazywać narodowym socjalistą. Na tej samej zasadzie wyborców Twojego Ruchu mogę nazywać sympatykami bolszewików i tez znajdę takie same dowody na poparcie swej tezy jak ty.

Tak, TR nie przeszkadza uciskanie takiej grupy
  • Odpowiedz
po braku jakichkolwiek wypowiedzi przeciwnych ograniczaniu wolności palaczy papierosów i drenowania ich kieszeni


@George_Patton: a czy twierdzą, że popierają te działania?

Zresztą z drugiej strony masz np. chęć legalizacji marihuany.

Palikot chce wprowadzenia związków partnerskich, z których częściej korzystają pary hetero - przykład Francji. Więc np. w tej kwestii masz działanie dla dobra ogółu, a nie tylko części.
  • Odpowiedz
uciskanie takiej grupy obywateli jak chociażby palacze


@George_Patton: (#) no to poważna sprawa, nie to co chęć ograniczania wolności słowa.

Masz dowody, że to byli kibole zupełnie niezwiązani z MW, ONR, RN? Wystarczy mi, że zachęcają do takich
  • Odpowiedz