Wpis z mikrobloga

Czytaj jeszcze raz i wskaż mi gdzie ja napisałem że mam zamiar głosowac na PIS lub RN #manipulant


@sportingkielce: Najpierw wskaż mi proszę gdzie piszę, że będziesz na nich głosował. Bo piszę o wyborcach tych partii, a nie o tobie.

Stwierdzam natomiast, że wyzywanie wszystkich (niegłosujących na RN czy PiS) od lewaków w kontekście rozmowy o tych dwóch partiach jest nieco zabawne.
  • Odpowiedz
@sportingkielce: jeżeli napisałem, że zachowujesz się jak skończony idiota, to według ciebie jestem lewakiem? :D to już przecież nawet na kwejku z gimbusami sensowniej da się prowadzić dyskusje
  • Odpowiedz
@sportingkielce: Przecież to ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem tego co się do ciebie pisze. Poza tym zachowujesz się jak w piaskownicy. Zamiast próbować prowadzić sensowny dialog (albo milczeć) wolisz wyzywać wszystkich od lewaków chociaż nie znasz ich poglądów gospodarczo-społecznych, a stosujesz to określenie jedynie w celu wyzywania oponentów.
  • Odpowiedz
@sportingkielce: ja nie mam problemu z alkoholem i go nie piję. to nie ja też widzę wszędzie towarzyszy i lewaków. nie ja jestem fanatykiem rankingu na wykopie. śmiem twierdzić, że to Ty nie znasz się na polityce, skoro dla Ciebie dzieli się ona na Ciebie i lewaków.

nie wołaj mnie już do swoich marnych komentarzy z łaski swojej.
  • Odpowiedz