Wpis z mikrobloga

@SScherzo: Sprawdziłem zgodność odpowiedzi poszczególnych partii na Latarniku i wychodzi, że KNP ma najbliżej właśnie do PiS i Polski Razem (72% zgodnych odpowiedzi). Tak więc jeżeli ktoś ma wysoki wynik w KNP to nie ma za dużo możliwości, żeby miał niski w PiS. Zgodność KNP z Ruchem Narodowym to 68% i największa korelacja wyników: 0,83 (ale to głównie przez to, że RN zaznaczał dużo zer).
  • Odpowiedz
@maciejkack: Czarno -białe nie może być ani kontynent ani państwo . Ponieważ oby dwie rasy chcą nad sobą dominować i dochodzi do wojen i ludobójstw. Tak to już jest że dwie różne grupy nie mogą ( nie chcą ) ze sobą żyć w zgodzie i powinni być od siebie oddzielani
  • Odpowiedz
@ViZ_PL:

Zabieranie bogatym i dawanie biednym, nowe podatki - w ogóle nie lewica i socjalizm.


Nie, dopóki nie jest to przesadne działanie np wyzszy podatki dla supermarketów to raczej walka z przywilejami
  • Odpowiedz
@JaroslaPolskeZbaw: ma prawo ich nie lubić. poza tym, on nie lubi ciot z Parad Równości, a nie wszystkie osoby homoseksualne. tak samo jak nie pogodzę tego, że SLD czy Palikot lubią homoseksualistów, ale są socjalistami, czego z kolei ja nie lubię. nie ma partii idealnej.
  • Odpowiedz
@ViZ_PL:

głupota. Jak myślisz, na kim supermarkety to sobie odbiją?


Ten supermarket, który sobie nie odbije na klientach na tym zyska, bo będzie miał niższe ceny od tych, którzy specjalnie podniosą
  • Odpowiedz
@JaroslaPolskeZbaw: a tak poza tym, to ja nie zajmuję się tylko i wyłącznie osobami homoseksualnymi. ba, jest to dla mnie jedna z mniej ważnych spraw. mierzi mnie jedynie błąd polegający na myleniu choroby z orientacją i stąd mój udział w dyskusjach. w życiu codziennym są jednak sprawy ważniejsze dla mnie.
  • Odpowiedz
@repiv: Chyba popsułem Latarnika... PiS 63% PO 60% PSL 60% SLD 58% (i zanim okażę się 100% socjalistą) 54% korwiniści... Chyba przesadziłem z tym drugim poziomem i obszarami skupienia. Czas zrobić raz jeszcze, dokładniej :-).

  • Odpowiedz